Nail Makeover, czyli malowanie paznokietek

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu marzyła o tym, by być kosmetyczką. Dla tych, którym nie udało się zostać ekspertką od damskiej urody, przygotowano grę o nazwie Nail Makeover.

W opisywanej produkcji dostajemy do dyspozycji wirtualne dłonie, na których mamy pomalować i udekorować paznokcie. Autorzy gry nie narzucają nam tego, w jaki sposób mamy malować. Możemy zatem zdecydować się na upiększenie zaledwie trzech paznokci albo wszystkich. Wybór należy do nas.

W przeciwieństwie do innych podobnych aplikacji, Nail Makeover daje nam pełną swobodę ruchów podczas malowania. Istnieje więc ryzyko „wyjechania” za jakąś linię, co w większości tego typu gier jest niemożliwe. Czy to plus? Wydaje mi się, że tak. Dzięki temu mamy wrażenie, jakbyśmy rzeczywiście to my byli kosmetyczką, a nie jedynie bawili się w wirtualnym salonie piękności.

Dodatków służących do malowania paznokci jest bardzo wiele. Nie tylko jednak paznokciami zajmujemy się w grze. Istnieje bowiem także możliwość udekorowania poszczególnych palców, całej dłoni czy nadgarstków. Jak możecie się domyślić, przygotowano bransoletki, pierścionki i tatuaże czy też stempelki na ręce.

Pod względem audiowizualnym Nail Makeover nie prezentuje się najgorzej. Gra wygląda całkiem przyzwoicie, a dźwięki w niej zastosowane…cóż, nie nastawiajcie się na nie wiadomo co, a będziecie w miarę zadowoleni.

Nail Makeover za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button