Milioner – androidowa wersja znanego teleturnieju

Czy oglądając teleturniej „Milionerzy” (już nie jest on emitowany w polskiej telewizji), zastanawialiście się, jak Wy byście wypadli w roli uczestnika? Jeżeli tak, to być może zainteresuje Was produkcja „Milioner”, dzięki której będziecie mogli sprawdzić swoją ogólną wiedzę, a do tego zostać posiadaczami wirtualnego miliona złotych.

Zasady gry w „Milionerze” nie różnią się od tych, których musieli przestrzegać uczestnicy telewizyjnego teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Tak więc, żeby wygrać milion, należy odpowiedzieć prawidłowo na piętnaście pytań. Odpowiadając na pytanie za 1000 oraz 32000 złotych dochodzi się do tzw. progów gwarantowanych, pozwalających na zachowanie nagrody, nawet w przypadku złego udzielenia odpowiedzi na pytanie.

Oczywiście, w trakcie gry – tak samo jak w „Milionerach” – możemy skorzystać z trzech kół ratunkowych: 50/50, telefonu do przyjaciela oraz pytania do publiczności. Jednym słowem można więc określić Milionera klonem popularnego teleturnieju. Z tą małą różnicą, że odpowiadanie na pytania wyświetlane na ekranie smartfona nie przynosi nam żadnych korzyści finansowych.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną zastosowaną w opisywanym przez nas tytule, to z pewnością nie można na nią w żaden sposób narzekać. Interfejs aplikacji wygląda dość przyzwoicie, tak samo zresztą jak właściwa rozgrywka, podczas której może i nie ma żadnych wymyślnych animacji, lecz wszystko prezentuje się ładnie jak na grę wzorowaną na telewizyjnym teleturnieju.

Ciężko jest nam jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy pytania w „Milionerze” są łatwe, czy też nie. Każdy z nas ma bowiem inną wiedzę i dla jednego to samo pytanie może wydawać się proste, a dla innego bardzo trudne. Trzeba jednak przyznać, że szczególnie pod koniec rozgrywki można natrafić na pytania naprawdę wymagające sporej wiedzy.Tak więc poziom trudności w „Milionerze” na pewno do niskich nie należy.

Polską, androidową wersję „Milionerów” można znaleźć w Google Play. Gra jest darmowa.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button