W AppStore pojawiło się nowe, polskie Bingo

Bingo to zabawa, która jest niezwykle popularna na całym świecie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej producentów decyduje się na tworzenie mobilnych wersji tej znanej gry losowej. Kilka dni temu w AppStore ukazało się także i polskie Bingo, które pojawiło się za sprawą krakowskiego studia Ganymede. Jesteście ciekawi, co oferuje najnowszy twór naszych rodzimych programistów? Jeżeli tak, to czytajcie dalej.

Mimo iż wspomnieliśmy już o tym, że gier w stylu Bingo można znaleźć w sieci całe mnóstwo, warto zainteresować się produktem opisywanym przez nas w tym wpisie. I nie tylko dlatego, że pochodzi on z Polski, ale dlatego, że potrafi zaoferować coś więcej niż tylko szansę na wybieranie liczb.

Jak informuje studio Ganymede, Bingo by GameDesire (tak brzmi pełna nazwa gry w AppStore) jest jedną z pierwszych aplikacji mobilnych, która w pełni wykorzystuje zastosowany w Nowym iPadzie wyświetlacz Retina. Możecie więc być pewni, że podczas korzystania z gry dostrzeżecie każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół, co sprawi, że wręcz nie będziecie mogli oderwać się od swojego urządzenia.

Poza tym warto wspomnieć również o funkcji społecznościowej opisywanego przez nas tytułu. Otóż twórcy polskiego Bingo postanowili zastosować w swoim produkcie GameCenter. Dzięki temu możemy chwalić się swoimi osiągnięciami w grze, a także sprawdzać jak nasze wyniki prezentują się na tle pozostałych użytkowników aplikacji.

Oczywiście, w Bingo by GameDesire nie mogło też zabraknąć systemu bonusowego, który – najczęściej za wykonanie konkretnego zadania – nagradza nas dodatkowymi, wirtualnymi monetami.

Na koniec jeszcze jedna, ale dość istotna, kwestia. Mobilne Bingo od Ganymede jest dostępne w aż siedmiu wersjach językowych. Nie myślcie wiec sobie, że podczas używania aplikacji napotkacie jedynie na wyniki osiągnięte przez Polaków.

Bingo by GameDesire można pobrać z AppStore. Gra jest całkowicie bezpłatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button