Twilight – dbaj o swoje oczy

twilightCzy macie problemy ze snem po korzystaniu ze swojego Smartfona? Czy może Twoje dzieci są zbyt aktywne przed snem, po krótkiej sesji z tabletem. Zapewne jeszcze przed snem sprawdzacie maile, powiadomienia i wszystkie wiadomości. Rozwiązaniem kłopotów i jednocześnie pomocą jest aplikacja Twilight.

W jaki sposób działa aplikacja? Dostosowuje ona ekran do pory dnia. Filtruje ona właściwie kolor niebieski, który to odpowiada za temperaturę koloru. Kolor zmienia się płynnie i zależy od położenia słońca nad horyzontem. Oczywiście wszystko zależnie od Twojego miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz. Twilight określa nasze położenie za pomocą GPS, żeby dostosować swoje ustawienia jak najdokładniej.

W praktyce wygląda to tak, że nawet nie zauważamy, gdy ekran się zmienia. Jest to robione niesamowicie płynnie. Wieczorem ekran staje się czerwony. To pozwala na dużo bardziej komfortowe przeglądanie Internetu oraz właściwie ogólne korzystanie ze Smartfona.

Aplikacja nie sprawia najmniejszych kłopotów podczas codziennej pracy. Pozbawiona jest na szczęście błędów. Jedyne ustawienia jakie możemy zmienić to nocna temperatura koloru, opcje przyciemniania. Twilight steruje także podświetleniem. To może okazać się nieprzydatne dla osób, które posiadają Smartfona z czujnikiem światła.

Polecamy aplikację, bo naprawdę poprawia ona komfort pracy i wpływa pozytywnie na nasze oczy.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button