McD kupony – zniżki zawsze przy Tobie

mcdkuponyMcDonald to aktualnie obok KFC jedna z najpopularniejszych sieci fastfood. Właściwie już najmniejsze dzieci wiedzą, czym jest McDonald i bardzo chętnie tam chodzą, często namawiając swoich rodziców, by iść tam coś zjeść. Sieć oferuje zniżki dla swoich klientów. A są one wydawane czasem przy zamówieniu, często niezależnie od tego, ile zamówimy.

Niestety nie zawsze wiemy, czy pójdziemy do McDonalda, więc nie zawsze nosimy też ze sobą zestaw zniżek, który jest dość duży i wykonany jest z dość grubego papieru. Noszenie takowych w portfelu jest niewygodne, choć nikt nie narzekałby mając tyle sam banknotów. Z pomoc przychodzi nam aplikacja Mcd kupony.

Smartfona mamy właściwie zawsze przy sobie, często to jedna z najważniejszych rzeczy, zaraz obok portfela, którą bierzemy ze sobą wychodząc z domu. Dlaczego by nie umieścić kuponów w formie elektronicznej na naszym sprzęcie? Dokładnie w ten sposób działa aplikacja.

Dostajemy listę wszystkich zniżek, które to obowiązują z danymi kuponami w McDonald’s. Do dyspozycji otrzymujemy ( w dniu pisania, a więc 15 kwietnia 2013) 24 zniżki. Są one przeróżne. Niektóre z nich obowiązują tylko przez pewien czas, np. przez tydzień. Inne natomiast to promocje stałe, lecz działające tylko w danych porach czasowych, np. oferta śniadaniowa, która jest przez wielu po prostu znienawidzona.

Aplikacja wyświetla kupony w formie listy. Wystarczy wybrać przed zakupem jedną pozycję, a na naszym ekranie pojawi się kupon, który możemy zrealizować pokazując go przy kasie. O dziwo – bez żadnych problemów!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button