Get the Egg – piłkarzyki w ciekawej formie

Graliście kiedyś w piłkarzyki? Większość z Was na pewno to robiła, choć aktualne, młodsze pokolenia mogły nawet nigdy w to nie grać. Jednym z powodów jest właśnie Smartfon, który pozwala na rozgrywkę multiplayer. W prawdziwej wersji trzeba było wykazać się zręcznością i refleksem, które to aktualnie są problemem u wielu. No ale dobra, koniec już narzekania i wspomnień. Przejdźmy więc do treści właściwej.

gettheegg

Get The Egg to wersja z piłkarzy kami na sprężynach, którzy nie zmieniają swojego położenia. Piłeczkę odbijamy wychylając piłkarza, który uderza piłeczkę nadając jej rozpęd. Wersja zdecydowanie trudniejsza od tej, w której to możemy poruszać ludzikami.

Sterowanie jest bardzo proste. Po prostu naciągamy „piłkarzy”, którzy to odbijają piłeczkę i starają się strzelić gola. Niestety na małym smartfonie ciężko się gra, nie mówiąc już o grze przeciwko prawdziwemu przeciwnikowi, a nie komputerowi. Tablet sprawdza się zdecydowanie lepiej.

W grze nie spotkamy jednak prawdziwych piłkarzy. Mamy natomiast koguty oraz pingwiny. Te pierwsze na obrazkach przed grą trzymają na smyczy… świnie. Twórcy mają chyba naprawdę ciekawą wyobraźnię.
Do dyspozycji otrzymujemy 3 boiska, tuto rial oraz… język polski! Niestety okazuje się, że trzeba przejść do menu i samemu dokonać zmiany.
Get the Egg wygląda naprawdę bardzo fajnie. Dobrze dobrano także dźwięki oraz muzykę, która pasuje do reszty. Nie ma się do czego przyczepić. No może szkoda, że nie ma przybliżania ekranu.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button