Aplikacja Wrocław – mobilne narzędzie dla tych, co wybierają się na Euro

Tegoroczne mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Dla tych, co posiadają bilety na mecze rozgrywane na stadionie we Wrocławiu, zamieszczono ostatnio w Google Play oraz AppStore bardzo funkcjonalny mobilny przewodnik, dzięki któremu nawet obcokrajowiec będzie mógł poczuć się na Dolnym Śląsku, jak w swoim rodzinnym mieście.

Mimo że we wstępie wspomnieliśmy o Euro 2012, opisywana w tym wpisie aplikacja nie została przygotowana tylko i wyłącznie z myślą o piłkarskich fanach, którzy postanowią odwiedzić Wrocław w czerwcu tego roku. Niemniej jednak, uważamy, że mobilny przewodnik po największym mieście Dolnego Śląska może się okazać naprawdę sporym ułatwieniem dla turystów przyjeżdżających na mecze reprezentacji swojego kraju.

Do najważniejszych funkcji oferowanych przez nowoczesny przewodnik po Wrocławiu należy możliwość przeglądania sporej bazy miejsc noclegowych, turystycznych i  rozrywkowych,  a więc m.in. pubów i restauracji. Oczywiście program umożliwia nam także zapoznanie się z aktualnościami miejskimi, w których możemy znaleźć informacje dotyczące odbywających się wkrótce imprez, koncertów czy spotkań.

Jak przystało na nowoczesny przewodnik, Mobilny Wrocław wykorzystuje zamontowany w telefonie GPS, pozwalający nam dowiedzieć się, jakie atrakcje turystyczne znajdują się niedaleko naszego aktualnego położenia. Aplikacja pozwala też na wybranie jednego z dostępnych szlaków, dzięki któremu planowaniem turystycznego spaceru po Wrocławiu zajmuje się program, a my możemy skupiać się tylko i wyłącznie na podziwianiu zabytków.

Turystów, którzy wybierają się na Euro, może zainteresować zakładka „Komunikacja”. Jak sama nazwa wskazuje, opcja ta pozwala nam na sprawdzenie aktualnych rozkładów jazdy miejskich środków transportu, które często będą pewnie wybierane przez piłkarskich kibiców odwiedzających Wrocław.

Warto napisać również o tym, że Mobilny Wrocław dostępny jest w Google Play i AppStore zupełnie za darmo,a do tego oferuje nam dwie wersje językowe – polską i angielską.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button