Magic Wingdom – na dworze zimno, a więc czas na…pisanki

Nie ma co ukrywać – obecna pora roku sprzyja przede wszystkim produkcjom mobilnym o Halloween oraz tym, które zajmują się tematyką grudniowych świąt Bożego Narodzenia. Co więc wśród popularnych produkcji w Google Play i AppStore robi Magic Wingdom, w którym rolę główną odgrywają kolorowe i starannie pomalowane pisanki? Przekonajmy się!

W grze Magic Wingdom zadaniem gracza jest łączenie ze sobą kolorowych jajeczek w tym samym kolorze. Na każdym z leveli pisanki starają się tutaj dotrzeć do środka ekranu. Jeżeli przez przypadek zderzą się one ze sobą, zabawa kończy się, a my musimy zaczynać wszystko od nowa.

W głównej mierze chodzi więc o to, by przy każdej nadarzającej się okazji łączyć jajka w tym samym kolorze, usuwając je tym samym z planszy. Za każdą skuteczną eliminację otrzymujemy, rzecz jasna, odpowiednią ilość punktów. Gdy zbierzemy ich wystarczająco dużo, możemy przejść do kolejnego poziomu.

Wspomniane łączenie pisanek odbywa się w produkcji studia PlayCreek poprzez wyznaczanie palcem drogi. Należy przy tym pamiętać, że dwa elementy o różnych kolorach nie mogą się ze sobą spotkać. Trzeba więc czasem wykazać się niezwykłym sprytem przy wyznaczaniu trasy.

Oczywiście, w grze nie zabrakło miejsca na różnego rodzaju kombosy i bonusy. Im więcej pisanek uda nam się naraz „załatwić”, tym więcej punktów otrzymujemy, a jednocześnie mamy okazję zdobyć ciekawe power-upy. Te drugie pozwalają nam, na przykład, na korzystanie z bomb ułatwiających nieco rozgrywkę.

Oprawa graficzna opisywanej produkcji wygląda całkiem nieźle, przynajmniej na tle innych gier logicznych. Menu i plansze przygotowane zostały starannie i są niezwykle kolorowe. Muzyczka towarzysząca rozgrywce być może do najbardziej wyszukanych nie należy, ale do wad gry na pewno także i  jej zaliczyć nie można.

Magic Wingdom znaleźć można w Google Play i AppStore. Androidowa wersja do pobrania jest za darmo. Gra na iOS-a kosztuje natomiast niecałego dolara.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button