Lucky Numbers – ciekawa propozycja dla fanów Lotto

Programów z wynikami losowań organizowanych przez Totalizator Sportowy powstało już całe mnóstwo. Dzisiaj chcieliśmy jednak napisać o kolejnej, lecz tym razem takiej, która nie tylko umożliwia nam sprawdzenie, czy staliśmy się milionerami, lecz także pomaga nam…stać się nimi.

Fanów gier losowych jest w naszym kraju pewnie tyle samo, co ich wrogów. Coraz częściej pojawiające się kumulacje dają chyba jednak jasno do zrozumienia, że chętnych na stanie się milionerami wciąż jest bardzo wiele, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że w AppStore czy Android Markecie pojawia się coraz więcej gier dla „Lottomaniaków”.

Opisywana w tym wpisie aplikacja o nazwie „Lucky Numbers” daje możliwość sprawdzania aktualnych wyników losowań gier organizowanych przez Totalizator Sportowy (Lotto, Joker, Kaskada, Multi Multi, Mini Lotto). Nie to jest jednak najważniejszą funkcją narzędzia stworzonego przez studio Infor IT.

Jeden z najnowszych polskich programów na Androida to bowiem przede wszystkim opcja umożliwiająca symulację gry. Na czym ona polega? Otóż wybieramy ilość liczb (oraz ich przedział), jakie ma dla nas wybrać program, a następnie czekamy na pojawienie się szczęśliwych dla nas liczb na ekranie telefonu.

Oczywiście autorzy programu nie gwarantują wygranych, ale na pewno „Lucky Numbers” jest produkcją godną uwagi, szczególnie dla tych osób, co często odwiedzają kolektury, lecz nigdy nie mają pewności, co do tego jakie liczby zakreślić na kuponie.

Warto też napisać, że w opisywanym przez nas programie istnieje funkcja odpowiedzialna za statystyki. Jak nietrudno się domyślić, można dzięki niej dowiedzieć się, jakie liczby najczęściej (a także najrzadziej)padały w określonym czasie i – dzięki temu – stworzyć własny „system milionera”.

Na koniec pozostaje nam podać Wam link do Android Marketu, z którego można ściągnąć „Lucky Numbers”, a także życzyć powodzenia w najbliższym losowaniu Lotto!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button