Advanced Rollercoaster Builder – zbuduj sobie rollercaster

Gry, w których zadaniem gracza jest budowanie różnych obiektów, cieszą się dużą popularnością. Z tego względu postanowiłam przedstawić Wam Advanced Rollercoaster Builder – produkcję Dimension Technics, w której będziecie musieli wybudować niezawodny rollercoaster. Wasze dzieło musi być dokładne – tworzycie je za pomocą własnych palców. Na stacji początkowej czekają na Was zniecierpliwione dzieciaki, które mają ochotę na sporą dawkę adrenaliny. Za pomocą pięciu rodzajów konstrukcji należy zbudować tor, który będzie łączył obie stacje.

Mimo tego, że grafika w grze nie jest rewelacyjna, zabawa jest bardzo przyjemna. Wkręciłam się w nią tak, że doszłam do 24 levelu :) W pierwszych poziomach będziecie korzystać jedynie z nitki – rysowania palcem po ekranie. Musicie wiedzieć, że bez specjalnego podjazdu, który widoczny jest na pasku z lewej strony, ciężko będzie, aby wagoniki podjechały pod górę. Mogą delikatnie się wspiąć, ale z pewnością niezbyt wysoko.

Skocznie, którymi będziecie dysponować zawierają w sobie specjalny magnes, który umożliwia wciągnięcie wagonów na dużą wysokość. Możecie je dowolnie rozciągać, aby połączyć kilka elementów. Jeżeli będziecie korzystać z nitki (na obrazku wyżej w żółtym kolorze), postarajcie się, aby wyeliminować wszystkie możliwe wyrwy w torze. Jeżeli tego nie zrobicie, wagoniki po prostu się na siebie nałożą i spowodują kraksę.

W niektórych etapach będziecie mieć okazję na korzystanie ze specjalnego koła. Możecie je dowolnie zwiększać, przeciągając palcem po ekranie. Na planszy zobaczycie kilka gwiazdek. W prawym górnym rogu zawsze widnieje informacja z ilością gwiazd potrzebnych do awansu. Musicie tak tworzyć tory i koła, aby wagoniki zbierały po drodze złote figury.

W każdej chwili możecie wypróbować swoje dzieło, poprzez uruchomienie wagonika. Klikacie start, jeżeli chcecie przepuścić wagony, stop, jeżeli coś poszło nie tak. Przechodzicie do kolejnego etapu w momencie, w którym dzieci bezpiecznie dojadą do końca, a Wy uzyskacie odpowiednią ilość gwiazdek.

Do przejścia są dziesiątki etapów, więc zabawa jest długa i wciągająca. Jeżeli lubicie wszelakie budowanie mostów i innych konstrukcji, z pewnością opisywana produkcja przypadnie Wam do gustu ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button