Money Lover – kontroluj wydatki

unnamedB5M9UMH4Zarządzanie własnymi finansami to właściwie jedne z najważniejszych czynności, jakie wielu z nas musi wykonywać, by starczyło im na przeżycie w danym miesiącu. Należy uwzględniać wszelkie wydatki związane z rachunkami, jedzeniem oraz niepotrzebnymi rzeczami. Często zdarza się, że zarabiamy dość sporo, a pieniędzy nadal brakuje. Jak więc łatwo poradzić sobie ze zdobyciem informacji, na co wydajemy pieniądze? Najlepiej samemu je tworzyć na swoim telefonie. Doskonale nada się do tego aplikacja Money Lover – Expension Manager, a więc po prostu menadżer wydatków.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji jesteśmy proszeni o wybranie swojego domyślnego języka (niestety brak tutaj polskiego), wybranie domyślnej waluty oraz utworzenie swojego portfela. Dowolnie go nazywamy. Potem jesteśmy przekierowani do opcji dodania swojego aktualnego stanu finansów, gdzie podajemy konkretną kwotę pieniędzy, które posiadamy. Teraz za pomocą plusa możemy dodawać oraz usuwać pieniądze za pomocą plusa, który odpowiada za dodawanie transakcji.

Oprócz podstawowych funkcji dotyczących naszych pieniędzy w programie znajdziemy także mnóstwo innych, które okazują się być czasem przydatne. Możemy tutaj planować swój budżet na przyszłość tj. kiedy dostaniemy jaką ilość pieniędzy. Do dyspozycji otrzymujemy także kategorię oszczędności, gdzie zapisujemy to, co zachowujemy na później. Program umożliwia dzielenie wydatków na osoby, znalezienie bankomatów (opcja nie chciała działać), banków, wymiany walut. Swoje wyniki możemy przeglądać także z komputera przez przeglądarkę w o wiele wygodniejszy sposób, liczenie rat oraz tworzenie kopii zapasowych naszych danych.

Naprawdę polecamy aplikację w codziennym użytkowaniu, gdyż sprawdza się naprawdę bardzo dobrze i pozwala na odpowiednie zarządzanie finansami. Dowiedziałem się, na co najwięcej wydaję pieniędzy!

Ocena 7/10
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button