Climber Brothers – kandydaci do tytułu „Najpopularnisi Bracia”?

Gdybyśmy zapytali Was o najpopularniejszych braci z gier multimedialnych, większość z Was odpowiedziałaby pewnie: bracia Mario. Tymczasem warto napisać, że w AppStore dostępna jest bardzo ciekawa aplikacja „Climber Brothers”, w której znów musimy pomóc rodzeństwu, lecz tym razem nie w Mushroom Kingdom, a w wysokich na kilka tysięcy metrów górach.

W „Climber Brothers” wcielamy się w dwóch emerytowanych miłośników gór, którzy szukają różnego rodzaju skarbów potrafiących zapewnić im lepszą jakość życia. Zadanie przed jakimi postawili nas autorzy gry nie jest jednak proste, ponieważ Greg i Jeff, to jest tytułowi bracia, przyczepieni są do tej samej liny, co oznacza, że musimy wykazać się nie lada sprytem, by przejść wszystkie dostępne poziomy.

A skoro już mowa o poziomach, to warto dodać, że w „Climber Brothers” do przejścia jest nieco 60 leveli na trzech zupełnie różnych górach. Nie można więc na pewno produkcji studia Esquilax Games uznać za „pięciominutówkę”, choć grą z wieloma wymagającymi planszami również bez wątpienia ona nie jest.

Oczywiście w grze poza tymi lepszymi bonusami, to jest monetami i diamentami, czekają na nas także mniej przyjemne, tzw. „przeszkadzajki”, takie jak chociażby mgły czy lawiny, które skutecznie uniemożliwiają wykonywanie powierzonych zadań.

Samo sterowanie w „Climber Brothers” również do skomplikowanych nie należy. Wszystko ogranicza się bowiem jedynie do trzymania i puszczania ekranu w odpowiednim momencie (jeśli chcemy, by jeden z braci puścił się góry, puszczamy ekran z tej strony, po której znajduje się nasz bohater).

Warto też wspomnieć, że opisywana przez nas gra jest uniwersalna. Oznacza to, że można w nią zagrać zarówno na iPhonie, jak i iPadzie. Również cena „Climber Brothers” nie jest wygórowana, bowiem za produkcję Esquilax Games trzeba w AppStore zapłacić zaledwie €0,79.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button