zCzuba – specyficzne relacje live z najważniejszych wydarzeń sportowych

Internauci bardzo chętnie czytają relacje live prowadzone przez redakcję popularnego serwisu zCzuba.pl. Jeżeli Ty również należysz do fanów tego dość specyficznego portalu przygotowanego przez Agorę, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – w Android Markecie pojawiła się ostatnio aplikacja przygotowana specjalnie z myślą o tych, co  lubią czytać oryginalne sprawozdania z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Muszę przyznać, że sam bardzo lubię odwiedzać stronę zCzuba.pl, a wszystko dlatego, że jest ona inna od wszystkich. Pozwala bowiem nie tylko na czytanie najświeższych informacji z boisk, lecz także zajmuje się typowo pozaboiskowymi sprawami, co z pewnością przysparza jej dodatkowych fanów, lecz także i przeciwników.

Jak nietrudno się domyślić, bardzo ucieszyłem się z faktu, że w Android Markecie ostatnio pojawiła się specjalna aplikacja stworzona dla miłośników zCzuba.pl. W końcu wielkimi krokami zbliżają się, między innymi, mistrzostwa Europy w piłce nożnej,  więc na pewno smartfonowe narzędzie do czytania relacji live będzie w tym czasie bardzo przydatne.

Ciężko jest napisać coś więcej na temat aplikacji opisywanej w tym wpisie. Na pewno można wspomnieć o tym, że została ona przygotowana bardzo solidnie, co sprawia, że chętnie się z niej korzysta.

Aplikacja „zCzuba” umożliwia też sprawdzanie planu najbliższych relacji, dzięki czemu możemy zaplanować sobie cały dzień ze specyficznymi sprawozdaniami live.

Niestety, nie istnieje program idealny, dlatego też i aplikacja stworzona przez wydawnictwo Agora posiada wady, a mówiąc dokładniej jedną wadę – nie umożliwia przeniesienia danych na karcie pamięci, co jest dość kłopotliwe, szczególnie dla tych, co posiadają smartfony z małą ilością pamięci wewnętrznej.

Na koniec, już tradycyjnie, zapraszamy Was do przetestowania opisywanej aplikacji, którą możecie za darmo pobrać z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button