Love Gears – pokaż dzieciom jak zdobyłeś ukochaną!

Wyjątkowa i w dodatku miłosna gra logiczna opracowana przez Jokerware LLC, USA.
Gra została stworzona dla ludzi, którzy chcą sprawić wyzwanie swojej inteligencji oraz kreatywności.
Dzieci cały czas pytają swojego ojca jak to mama i tata się poznali. Teraz możesz pomóc mu pokazać dzieciom jak to kiedyś było. Jak już wiesz celem jest zdobycie ukochanej. Jak to zrobić? Otóż masz pole składające się z 9 kwadracików. Na planszy masz kilka zębatych kół a w prawym górnym rogu piękną istotę. Na dole czerwone koło się kręci. Twoim zadaniem jest to, żeby połączyć ze sobą koła zębate tak, aby związana miłość opuściła się po linie i wpadła prosto do rąk małego stworka.

54 różne poziomy w pełnej wersji zapewnią ci kilka godzin zabawy. Rozwiązywanie zagadek jest łatwe i zarazem trudne. Gdy chcemy otrzymać 3 serca na wszystkich poziomach nagle tworzy się problem. Oczywiście im mniej ruchów tym większa ilość serduszek.

Ciekawą opcją jest to, że w dowolnej chwili możesz zresetować grę i zacząć wszystko od nowa.
Muzyka jest genialna, przyjemnie się słucha i można to robić cały czas. Nigdy się nie znudzi. Gra prezentuje się bardzo ładnie: jest jasno i kolorowo. Łatwo jest zakochać się w tej grze, ponieważ jest urocza. Według mnie potrafi poprawić humor bo widzi się szczęśliwego stworka, który zdobywa ukochaną. Także efekty animacji są całkiem dobrze dopracowane.
Gra jest dostępna tylko w języku angielskim.

Polecamy!
Za darmo i w wersji płatnej za 3,12zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button