MicroVentures – mroczny RPG typu Rogue!

MicroVentures – mroczny RPG typu Rogue. Podczas pewnej podróży królewna znajduje stary, opuszczony dom. Dowiaduje się, ze jest w nim ukryty jakiś skarb i chce go odnaleźć. Królewna sama w opustoszałym budynku? Nie ma mowy. Strach zwycięża jej chęć do zdobycia skarbu. Na poszukiwania wysyła rycerza. W tę właśnie postać będziemy musieli się wcielić podczas tej gry.

Znajdujemy się w lesie. Dookoła otaczają nas liczne groźne stworzenia, które chcą nas zabić. Jest bardzo duża różnorodność naszych rywali co jest naprawdę ogromnym plusem.
Gameplay jest krótki, co nie oznacza, że słaby. Wręcz przeciwnie. Jest mocny i naprawdę dobrze się w niego gra. Podczas gry trafiamy na wiele bijatyk. Porozrzucane skrzynki kryją w sobie coś, co może nam się przydać w dalszej grze. Możemy znaleźć i użyć portali deportujących.
Na swojej drodze spotkamy kilku ludzi. Dlaczego? Otóż możemy wchodzić z nimi w układy oraz zakładać się, z czego możemy czerpać duże korzyści.

Minusem jest sterowanie. Trzeba klikać na miejsce w jakie mamy się przenieść. Także na początku dostajemy wiele komunikatów, które są raczej zbędne. Oczywiście dobrze, że są, ale myślę, że ich ilość można zmniejszyć do minimum. Gra jest przeznaczona dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button