Flick Golf Extreme – zagraj w golfa na smartfonie!

Jak wiadomo, fanatyków sportu nie brakuje. Oczywiście każdy ma swoją ulubiona dyscyplinę. W ostatnim czasie bardzo popularny staje się golf. Gra ta nie tylko przyprawi nas o wiele emocji, ale również pozwoli nam się odprężyć, czy po prostu dobrze bawić ze znajomymi. Jednak co jeśli chcemy się rozerwać, a nie mamy możliwości odwiedzenia pola golfowego? Oczywiście pozostaje nam nasz wszechstronny Android. Możemy bowiem zagrać już dzisiaj w golfa na naszym smartfonie. Flick Golf Extreme, powinien zadowolić każdego gracza.

Jeżeli już znudziliście się tradycyjnym golfem na Androida i czekacie na coś odmiennego, to Flick Golf Extreme jest stworzony specjalnie dla was. Tym razem macie przed sobą ekstremalną wersję sławnego już Flick Golf’a. Tym razem jednak waszym zadaniem będzie celowanie w dołki na wieżowcu, platformie wiertniczej, lotniskowcu, czy innych dziwnych i szalonych miejscach. Jeśli będziecie odpowiednio strzelać, to przy odrobinie szczęścia zrobicie niesamowite tricki piłką, a wszystko to we wspaniałej grafice 3D. autorzy pozostawili także najbardziej lubianą przez graczy funkcję World Tour, co jest dużym plusem.

Jeśli chodzi o grafikę, to nie ma tutaj żadnych zastrzeżeń, tym bardziej że jest ona wykonana w technice 3D, co z pewnością jest miłym widokiem dla każdego gracza. Muzyka również będzie wam odpowiadać, nie ma tutaj najmniejszej wątpliwości. Ostatnia rzecz jaka zostaje, to życzenie miłej zabawy i długich godzin grania oraz nie nudzenia się.
Gra za 3,00 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button