London City Guide – bardzo dobry przewodnik po Londynie

Patrząc na ilość dostępnych miejsc w samolotach do Londynu w ciągu najbliższych dwóch tygodni, można odnieść wrażenie, że sporo naszych rodaków wybiera się do Wielkiej Brytanii. Oczywiście, niektórzy wybierają się zapewne na Igrzyska, ale duża część jedzie po prostu do znajomych albo rodziny. Dla tych, co raczej mało sportem się interesują, ale jadą w najbliższych dniach do stolicy Wysp Brytyjskich, przydatny może się okazać przygotowany przez TripAdvisor przewodnik po Londynie, o którego zaletach postaramy się za chwilę napisać trochę więcej.

Opisywany w tym wpisie program jest typowo turystyczną aplikacją. Zajmuje w telefonie dość sporo miejsca, bo nieco ponad 25 MB, jednak działa w trybie offline, co jest jego ogromną zaletą i sprawia, że tak wiele ludzi postanawia z niego korzystać podczas wypadu do Londynu.

Co, poza trybem nie-internetowym, zaliczylibyśmy do największych zalet przewodnika od TripAdvisor? Z pewnością to, że można w nim w bardzo łatwy sposób znaleźć interesujące nas miejsce. I nie mowa tu tylko o zabytkach, lecz także kawiarniach, hotelach, restauracjach bądź też sklepach z pamiątkami.

Niewątpliwie zaletą programu London City Guide jest również to, iż zawiera ona opinie swoich użytkowników na temat konkretnych obiektów. Pozwala to nam zaoszczędzić sporo czasu, nerwów i pieniędzy, gdyż możemy unikać w ten sposób słabych restauracji czy przereklamowanych atrakcji turystycznych.

Oczywiście, w aplikacji znaleźć można skonstruowane wcześniej trasy dla zwiedzających. Nie jest ich wprawdzie bardzo wiele, ale na pewno każdy z Was wybierze w nich coś idealnego dla siebie. A nawet jeśli nie, to zawsze możecie skorzystać z modułu GPS i wpisać programowi miejsce, do którego ma Was poprowadzić. W takim wypadku mapki wydajają się zbędne.

Na koniec dodajemy jeszcze, że London City Guide zawiera sporo informacji ogólnych na temat Londynu. Jak się zapewne domyślacie, wszystko jest napisane w języku angielskim, tak więc żeby korzystać z tego programu musicie postarać się przynajmniej na jakiś czas obudzić w sobie duszę poligloty.

Mobilny przewodnik z tego wpisu znajdziecie w Google Play. Pobrać go można zupełnie za darmo, tak więc na pewno jest to godna uwagi propozycja.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button