Battery Widget? Reborn! – kolejny widżet baterii

Widgetów do baterii oraz do pogody właściwie nigdy za wiele. Zawsze przydadzą się kolejne, które mogą spodobać się innym. Większy wybór to większa konkurencja ale również więcej zadowolonych osób. Większość z was widziała ich setki, a może nawet i jeszcze więcej. Oto kolejny Battery Wiget!

Po uruchomieniu widzimy wielkie koło, otoczone stosownym paskiem i liczbą procentową naszej baterii. Bardzo proste i jednocześnie przyjemne dla oka. Pod tym mamy podany przybliżony czas, jaki pociągnie jeszcze nasz sprzęt bez ładowania – o ile oczywiście nie będziemy katować go grami, Internetem czy filmami. Poniżej wyświetlana jest także jej temperatura z czujnika umieszczonego wewnątrz.

Kolejną opcją jest zwykły skrót do systemowych ustawień wykorzystania baterii, a więc po prostu jej przedstawienie. Do tego dochodzijeszcze nieskomplikowane zarządzanie energią, a więc włączniki oraz wyłączniki WiFi, Bluetooth, synchronizacji oraz trybu samolotowego. Nic szczególnego.

Na kolejnej zakładce mamy wykres zużycia baterii. Jest on rejestrowany na bieżąco. Poniżej srednie statystki na ile starcza bateria oraz ile zwykle zajmuje samo ładowanie. Kolejna zakładka, już przedostatnia to opcje obszaru powiadomień, gdzie możemy umieścić informacje o naszej baterii. Możemy tam przedstawić pozostały czas do rozładowania baterii, napięcie czy temperaturę. Oczywiście nie licząc ikonki.

Niestety brakuje wielu opcji personalizacji jak choćby kolor. Ten jest tylko niebieski.

Mimo wszystko polecamy aplikację zainteresowanym dobrym widżetem baterii.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button