MojeCiasto – czas zaszaleć w kuchni

Latem zawsze bardziej staramy się dbać o linię, gdyż w trakcie jego trwania chodzimy najczęściej w cienkich ubraniach, zapominając na jakiś czas o bluzach, długich spodniach czy też kurtkach. Nie musimy chyba jednak nikogo z Was przekonywać do tego, że od czasu do czasu – nawet i latem – dobrze jest zjeść jakieś pyszne ciasto i to najlepiej samemu przygotowane. Myślicie, że brakuje Wam zdolności kulinarnych? Wiele osób tak twierdzi, ale sięga wówczas do aplikacji MojeCiasto i wszystko staje się wtedy proste jak…barszcz ;).

Podczas pierwszego uruchomienia programu poproszeni zostaniecie o założenie konta. Krok ten zajmuje nie więcej niż trzy minuty i raczej nie ma w nim nic trudnego, co by wymagało jakichś naszych wyjaśnień. Przejdziemy zatem od razu do omówienia tego, co aplikacja MojeCiasto oferuje już po dokonaniu w niej rejestracji. Oczywiście, w razie jakiejkolwiek potrzeby, odnośnie zakładania konta, służymy pomocą.

Ekran główny opisywanego przez nas programu składa się z trzech zakładek. Najważniejsza wydaje się być ta pierwsza, czyli Księga Przepisów. Jak sama nazwa wskazuje, w dziale tym znajdziecie przepisy, w tym akurat przypadku przepisy na ciasta. W sumie do dyspozycji jest ich około sześciu tysięcy, tak więc na pewno wybierzecie coś stworzonego dla Was i całej Waszej rodziny.

Patrząc z perspektywy kompletnego kulinarnego laika, można stwierdzić, że instrukcje w MojeCiasto przygotowane są w naprawdę solidny sposób. Wszystko wyjaśnione jest dosłownie krok po kroku, dzięki czemu nie potrzeba do przygotowania wypieku jakiejkolwiek zaawansowanej wiedzy z zakresu pieczenia.

Jeśli chodzi o drugą zakładkę w programie, to jest Moją Księgę Przepisów, to została stworzona ona przede wszystkim po to, by można było przeglądać dodane przez nas ciasta, a także oglądać materiały video przygotowane przez społeczność portalu MojeCiasto.pl.

Program kulinarny z tego wpisu wyposażony został też, oczywiście, w funkcję robienia mobilnej listy zakupów, dzięki której możemy w bardzo przyjemny sposób dodawać wszystkie produkty niezbędne do wykonania wybranego przez nas ciasta.

Kulinarne narzędzie MojeCiasto znajdziecie w Google Play i AppStore. Program jest całkowicie darmowy, tak więc pobierać i eksperymentować ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button