London 2012 Results App – oficjalna aplikacja tegorocznych IO

Igrzyska Olimpijskie w Londynie wczoraj zostały oficjalnie rozpoczęte. Teraz przez ponad dwa tygodnie każdego dnia będzie można  w telewizji oglądać zmagania w najróżniejszych dyscyplinach sportowych. Jak wiadomo, nie każdy ma tyle czasu (i zdrowia), by od rana do wieczora siedzieć każdego dnia w domu i śledzić na bieżąco olimpijską potyczkę. Dlatego właśnie organizatorzy tegorocznych igrzysk przygotowali świetną aplikację mobilną, dzięki której można o każdej porze sprawdzić najświeższe informacje ze sportowych aren w Londynie i jego bliższych bądź dalszych okolic.

Jakiś czas temu opisywaliśmy dla Was olimpijski program od portalu Interia.pl. Nastawiony on był przede wszystkim na wyniki polskich reprezentantów, dlatego właśnie musieliśmy znaleźć aplikację, z której będzie można wynieść trochę informacji dotyczących wszystkich dyscyplin, bez względu na to, czy biorą w niej udział Polacy, czy też nie. Jak się okazało, długo szukać nie musieliśmy, bowiem nasze oczekiwania spełniła oficjalna aplikacja IO 2012.

Narzędzie London 2012 Results stworzone zostało przede wszystkim po to, by dostarczać informacji. Trzeba jednak przyznać już na samym początku, że zostało wykonane w bardzo solidny sposób, co można stwierdzić już po kilkunastu minutach korzystania z niego.

Podczas pierwszego uruchomienia programu jesteśmy poproszeni o wybranie swojego kraju. Dzięki temu aplikacja w przeznaczonej do tego zakładce będzie mogła informować nas o osiągnięciach Polaków, Brytyjczyków czy kogo tylko chcemy.

Oficjalny mobilny produkt igrzysk wyposażony został również w dział „Live”. W nim możemy znaleźć informacje na temat tego, co aktualnie dzieje się na olimpijskich arenach. Ciekawą opcją w tym przypadku są powiadomienia, które działają w tle i wyświetlają nam na urządzeniu informacje w przypadku, gdy ktoś zdobędzie medal.

Poza wspomnianymi działami, London 2012 Results wyposażono też w harmonogram imprezy i dane dotyczące konkretnych dyscyplin sportowych. W programie nie mogło, rzecz jasna, zabraknąć również klasyfikacji medalowej, która – mamy nadzieję – będzie aktualizowana na bieżąco.

Jeżeli jesteście fanami sportu i chcecie dosłownie wszędzie przeżywać emocje związane z IO 2012, aplikacja z tego wpisu powinna znaleźć się w Waszych urządzeniach. Można pobrać ją za darmo z AppStore i Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button