Radio Zet – słuchaj radia wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę

Większość telefonów umożliwia słuchanie radia i duża część z Was z funkcji tej pewnie korzysta. Niestety, o ile w Polsce „złapanie” interesującej nas stacji radiowej problemem nie jest, o tyle za granicą już tak. Dlatego właśnie staramy się od czasu do czasu pisać dla Was o aplikacjach dedykowanych konkretnym rozgłośniom. Na dzisiaj przygotowaliśmy przegląd funkcji oferowanych przez mobilny program Radia Zet. Zainteresowani? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury.

Opisywany przez nas program do pełni działania wymaga, oczywiście, połączenia z internetem. Jeżeli więc planujecie korzystać z niego, na przykład, podczas zagranicznych wakacji, róbcie to jedynie w miejscach, gdzie możliwe jest połączenie z siecią bezprzewodową. No chyba że nie straszne Wam wysokie rachunki, wtedy nasze ostrzeżenie możecie potraktować jako ciekawostkę ;).

Po naszym krótkim ostrzeżeniu możemy przejść do konkretów. Zacznijmy od tego, co przede wszystkim oferuje aplikacja od Radia Zet. Główna zakładka programu pozwala na wybranie stacji, jakiej obecnie chcemy posłuchać. Domyślnie ustawiony jest tutaj główny kanał „Zetki”, ale możemy też wybrać sobie jeden z kanałów tematycznych, odpowiadających naszym muzycznym upodobaniom. Do wyboru jest między innymi stacja emitująca muzykę polską, dla dzieci, klasyczną, miłosną, imprezową i wiele, wiele więcej.

Poza możliwością posłuchania ulubionych utworów, aplikacja od Radia Zet pozwala także na czytanie wiadomości z Polski i ze świata. Często również w programie znaleźć można  różnego rodzaju ciekawostki, które pozwalają trochę odetchnąć od ciągłych newsów dotyczących polityki i pogarszającej się gospodarki.

Oczywiście, w mobilnej wersji popularnego radia nie mogło zabraknąć podcastów programów „Gość Radia ZET” i „7 dzień tygodnia” oraz typowo reklamowej zakładki pozwalającej na bardzo szybkie wysłanie sms-a uprawniającego do wzięcia udziału w konkursie rozgłośni.

Aplikację z tego wpisu znajdziecie zarówno w Google Play, jak i AppStore. Jeżeli lubicie często słuchać radia, powinna Wam się przydać.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button