Londyn 2012 – olimpijska aplikacja od Interii

Do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Londynie coraz bliżej, a więc nikogo zbytnio nie powinien dziwić fakt, że w sieci pojawia się w ostatnim czasie coraz więcej aplikacji dla kibiców. Jakiś czas temu opisywaliśmy dla Was oficjalną grę IO 2012 oraz program od Coca-Coli. Dzisiaj natomiast chcieliśmy napisać kilka słów odnośnie aplikacji „Londyn 2012”, która za sprawą serwisu Interia.pl znalazła się kilka dni temu w Google Play i AppStore.

Olimpijski program serwisu Interia.pl pojawił się w Google Play i AppStore już na początku lipca. Jak na razie jednak nie cieszy się dużą popularnością. Dlaczego? Być może ze względu na to, że do IO zostało jeszcze kilkanaście dni albo też dlatego, iż nie jest po prostu on czymś rewelacyjnym, przynajmniej w chwili obecnej niczym takim się nie wydaje.

Zacznijmy od tego, co najmniej spodobało  nam się w opisywanej aplikacji, a mianowicie o reklamach. „Straszą” one użytkownika już na ekranie powitalnym programu, co na pewno skutecznie potrafi niektórych zniechęcić. Poza tym, nie do końca przypadł nam do gustu fakt, iż do aplikacji został  „podpięty” konkurs z nagrodami. Wygrywanie cennych nagród? Jak najbardziej, ale nie w aplikacji, od której wymaga się przede wszystkim wyświetlania informacji sportowych.

No dobrze, ale dość już tego narzekania. Przejdźmy teraz do atutów najnowszego mobilnego tworu serwisu Interia.pl. Przede wszystkim warto napisać tutaj o tym, że użytkownik sam może określić, jakie dyscypliny sportowe go interesują. Dzięki temu możemy, na przykład, sprawdzać jedynie wyniki w lekkiej atletyce, zupełnie ignorując sporty drużynowe.

Dość ciekawie, naszym zdaniem, prezentuje się też w programie „Londyn 2012” zakładka Olimpiada, która pozwala nam sprawdzić aktualną klasyfikację medalową oraz terminarz wszystkich rozgrywek organizowanych w ramach najważniejszej sportowej imprezy tego roku.

Szkoda tylko, że Interia nie pokusiła się o stworzenie działu z newsami, w którym można by było trochę poczytać na temat sytuacji polskich olimpijczyków. Do igrzysk trochę czasu jednak jeszcze jest, dlatego być może w programie wkrótce coś ulegnie zmianie, na co po cichu liczymy.

Aplikacja Londyn 2012 dostępna jest w Google Play i AppStore zupełnie za darmo. Jeżeli jesteście osobami, których interesują przede wszystkim wyniki sportowe, to z całą pewnością jest to program dla Was.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button