Listonic, bo z kartką na zakupy chodziło się w XX wieku

Często (podobno mężczyźni są w tym mistrzami) zdarza nam się, że wychodzimy do sklepu, a gdy z niego wracamy zauważamy, że nie kupiliśmy wszystkiego, co jest nam potrzebne. Dzięki dostępnej dla telefonów komórkowych aplikacji „Listonic” taki problem już nigdy więcej nie będzie nas dotyczył.

„Listonic” to niezwykle prosta i lekka aplikacja, za pomocą której możemy tworzyć listy zakupów. Mimo że program nie należy do najbardziej rozbudowanych, bez wątpienia posiada wszystkie funkcje potrzebne zwykłemu użytkownikowi urządzenia mobilnego.

Do największych zalet tego programu z pewnością zaliczyć można polską wersję językową, gdyż jest to narzędzie stworzone przez polskich twórców, oraz funkcję, dzięki której możemy zeskanować kody kreskowe różnych produktów.

Dodatkowo, „Listonic” automatycznie grupuje produkty znajdujące się na naszej liście zakupów, co z pewnością oszczędzi nam wiele czasu, gdyż nie będziemy musieli kilkakrotnie wracać się do tej samej alejki.

Bardzo ciekawy jest również sposób dodawania na listę zakupów składników potrzebnych do ugotowania wybranego przez nas dania. Już na ponad 100 popularnych stronach i blogach o gotowaniu znajdują się specjalne przyciski z literką „L”. Gdy na nie klikniemy, wszystkie produkty z listy składników umieszczonych w danym przepisie automatycznie pojawią się na liście naszych zakupów.

Dodatkowo, skanując kod kreskowy z produktu marki Knorr możemy sprawdzić przepisy kulinarne, w których dany produkt jest niezbędny.

Obecnie „Listonic” współpracuje z siecią hipermarketów Real. Pozwala nam to na śledzenie na bieżąco promocji oferowanych przez ten sklep.

Na koniec warto napisać o tym, iż aplikacja „Listonic” została stworzona z myślą o wszystkich posiadaczach telefonów komórkowych. Wersję na Androida można pobrać w Markecie, na iOS-a na AppStore, a na Windows Phone TUTAJ.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button