Adidas miCoach – aplikacja dla wysportowanych

Codziennie na świecie miliony ludzi uprawia jogging. Niektórzy robią to rano, inni – po pracy, w godzinach popołudniowych. To właśnie regularnie biegających znana firma Adidas wypuściła na rynek aplikację miCoach, dzięki której możesz śledzić swoje sportowe postępy i wiele więcej.

Narzędzie miCoach można uznać za swego rodzaju trenera indywidualnego towarzyszącego nam podczas wysiłku fizycznego.

Ta na pozór nie wyglądająca bardzo potężnie aplikacja, oferuje swoim użytkownikom wiele bardzo ciekawych i, co najważniejsze, użytecznych funkcji.

Mając zainstalowanego miCoach-a na swoim telefonie możemy bez większych problemów przystosować go do swoich własnych potrzeb. Adidas pomyślał bowiem nie tylko o biegaczach, lecz także o chociażby koszykarzach, futbolistach, piłkarzach i tenisistach.

Mimo że aplikacja stworzona przez popularną firmę sportową jest niezwykle zaawansowana, również i amator sportu znajdzie w niej coś dla siebie. Bardzo ciekawym pomysłem jest na przykład informowanie użytkownika o przebiegnięciu pierwszych kilometrów, bądź zrzuconej wadze.

miCoach oferuje również krokomierz i plan treningowy, które także z pewnością są często wykorzystywane przez niekoniecznie bardzo wysportowanych użytkowników urządzeń mobilnych. Do wyboru jest wiele planów w tym między innymi: maraton, bieg 30-minutowy bez zatrzymania, a także polepszenie naszej kondycji.

Jak to zwykle bywa w programach przeznaczonych dla biegaczy, również i Adidas pomyślał o wykorzystywaniu GPS, dzięki któremu możemy dokładnie zaplanować sobie trasę naszego treningu.

Plusem Adidas miCoach jest także z pewnością lektor, który w trakcie korzystania z aplikacji mówi nam chociażby o tym, kiedy mamy zwiększyć tempo. Niestety, obecnie nie można korzystać z polskojęzycznego trenera.

Program możemy ściągnąć z AppStore (dla iOS-u) lub z Android Marketu (dla Androida).

Adidas miCoach w akcji:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button