Death Worm – dobra gra na odstresowanie

Jeśli zdarzają Ci się dni, że chciałbyś zrównać otaczający Cię świat z ziemią, to z pewnością powinieneś zainteresować się grą Death Worm. Ta niezwykle oryginalna produkcja PlayCreek zapewni Ci nie tylko wiele godzin świetnej rozrywki, lecz także z pewnością porządnie Cię odstresuje w ekstremalnych sytuacjach życiowych.

Ogólne zasady gry i sama jej fabuła nie należą do najbardziej skomplikowanych. W „Death Worm” wcielamy się w ogromnego, zmutowanego robaka, który ma za zadanie całkowite wyniszczenie świata.

Aby tego dokonać musi zabijać ludzi, zwierzęta oraz niszczyć samochody i wszystko inne, co tylko odważy się stanąć mu na drodze.

Do dyspozycji graczy twórcy gry „Death Worm” przygotowali ponad 45 poziomów rozgrywki, w których sterujemy kilkoma różnymi typami robaków.  Do wyboru dodatkowo są dwa tryby: przetrwanie bądź kampania i niezależnie, jaki się wybierze, każdy zapewnia wiele godzin ciekawej i, sami przyznacie, dość oryginalnej rozrywki.

Warto dodać, że „Death Worm” jest jedną z najbardziej popularnych gier na dwa największe mobilne systemy operacyjne: iOS i Android. Liczba pobrań wynosząca 3 miliony mówi sama za siebie i z pewnością jest w stanie przekonać niejedną osobę, że „Death Worm” jest pozycją godną polecenia.

Wersję na Androida tej gry można pobrać w wersji BEZPŁATNEJ i PŁATNEJ.

Użytkownicy iOS-a, którzy chcieliby zagrać w  „Death Worm” muszą natomiast zajrzeć na AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button