Wordpress – aplikacja niezbędna dla każdego webmastera

Wordpress jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform publikacyjnych. Dzięki niemu miliony ludzi na całym świecie założyły swoją pierwszą stronę internetową i to właśnie na nim oparta jest bardzo duża ilość witryn w sieci. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że w Internecie jest dostępna specjalna aplikacja „Wordpress”, dzięki której możemy zarządzać naszą stroną bez potrzeby przebywania w domu.

Narzędzie specjalnie przygotowane z myślą o adminach pracujących w Wordpressie dostępna jest na urządzenia z dwoma najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Androida oraz „jabłuszkowego” iOS-a.

Dzięki aplikacji „Wordpress” możemy nie tylko zarządzać treścią naszej witryny, lecz także zatwierdzać komentarze umieszczone przez czytelników, dodawać filmy, zdjęcia bądź zupełnie nowe odsłony strony.

W najnowszej wersji „Wordpressa” poza dodawaniem tradycyjnego tekstu jest także możliwość urozmaicania wpisów o odnośniki do stron internetowych.

Ważną zaletą aplikacji przygotowanej dla adminów „Wordpressa” jest bez wątpienia jego wsparcie nie tylko dla telefonów komórkowych, lecz także tabletów, dzięki czemu praca jest bez wątpienia jeszcze wygodniejsza.

Aplikacja „Wordpress” dostępna jest w sieci za darmo. Użytkownicy Androida mogą ściągnąć ją z Marketu, a dla telefonów z iOS-em narzędzie to dostępne jest w AppStore.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button