LEGO Star Wars – gwiazda tego miesiąca!

Dawno dawno temu w odległej galaktyce… Oraz na naszych Androidach teraz, toczyła się odwieczna wojna między Jedi a złowrogimi Sithami! Zdecyduj, po której stronie będziesz walczył i zdecyduj, kto wygra to wiekowe starcie! Klocki w dłoń i do boju!

LEGO Star Wars to aplikacja przygotowana przez doświadczone studio (i tu niespodzianka!) The LEGO Group. Wcielamy się w niej w jednego z adeptów Jedi, bądź ucznia Sithów i naszym zadaniem jest przebrnięcie przez 8 misji napakowanych dość jednolitą akcją. Sterujemy grupą klockowatych żołnierzy, bądź też pojazdów i zaznaczamy im kolejne cele do eliminacji. Po drodze zbieramy klocki, które możemy wymienić w wskazanych punktach na nowe jednostki, które wspomogą nas swoją siłą ognia. Naszym zadaniem jest głównie wskazywanie palcem, gdzie ma podążać nasza eskadra i jeśli napotkamy przeciwnika, musimy go im zaznaczyć, widocznie są zbyt leniwi, żeby otworzyć sami ogień do wroga. Ale w sumie wtedy nie zostałoby nic dla nas. Szczególnie trudno jest zaznaczyć szybkie jednostki- nie wiedziałem, czy to niedokładność gry, czy też mój zez, że za żadne skarby świata nie mogłem zaznaczyć skautów Imperium. Gra zawiera też w sobie kilka cutscenek, napakowanych dość fajnym humorem, który na pewno docenią gracze, którzy siłowali się z Legosami na innych platformach.

Technicznie jest bardzo dobrze. Gra jest na pełnej licencji Disney’a (RIP LucasArts), więc mamy tu oryginalny, angielski dubbing postaci. Grafika w 3D, naprawdę imponująco wykonana, płynna, choć słabsze procesory nie podołają takim obliczeniom. Muzyka licencjonowana, genialnie przygrywa strzałom z blastera. Jest dobrze, bardzo dobrze.

Zostało mi tylko powiedzieć, że fanom Star Wars, gier z uniwersum LEGO produkt jest bardzo wskazany i z całego serca polecam. 9/10.

Za darmo na Google Play i niech moc będzie z Wami!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button