AE 3D Motor – bądź piratem drogowym na motorze!

8745c0f5-67db-4f4c-8231-e7af4b5fb8afWystarczy, że pierwsze promienie słońca zawitają na niebie a wszyscy posiadacze dwukołowych pojazdów z silnikiem ruszają by zakłócić nam wspaniałą ciszę. Jeśli nie posiadasz w garażu tego głośnego i wspaniałego środka transportu ściągnij go na swój telefon!

I znów AE Mobil wkroczyło a raczej wjechało do akcji z dobrze ocenianą grą na Widnows’a Phone. Tym razem powzięli temat motoryzacji i dali użytkownikom możliwość szybkiej jazdy na motocyklu.

Startujemy na trójpasmowej drodze, którą okala z dwóch strona słoneczna plaża z palmami. Na wszystko patrzymy z lotu ptaka i w ten właśnie sposób będziemy kierować motocyklem. Czas zacząć przejażdżkę!  Motocyklem kierujemy poprzez przechylanie telefonu w odpowiednią stronę, tak by nasz kierowca mógł bezpiecznie zmienić pas. Przyspieszenia dodajemy poprzez przytrzymanie palca na ekranie – nieco niewygodny sposób, ale bez dodatkowego gazu nasz pojazd będzie ślamazarnym i uciążliwym uczestnikiem ruchu.

Jak to na każdej drodze, mamy towarzystwo innych pojazdów. Tutaj są tylko czterokołowi koledzy w postaci samochodów osobowych i tirów. Oni też mają prawo zmieniać ruch i robią to często, szczególnie kiedy jesteśmy tuż za nimi. Im dalej w trasie tym trudniej się jedzie. Musimy dobrze manewrować naszym pojazdem, przeciskać się pomiędzy 3 pojazdami, ocierać się o towarzyszy, ale to wszystko należy wykonać z głową na karku i ze skupieniem. Za każdy wyminięty samochód otrzymujemy punkty. Każdy pojedynczy błąd kończy się porażką czyli wypadkiem. Wylatujemy z motoru i gra się kończy. Celem jazdy ma być jak najwyższy zdobyty wynik.

Jeśli chodzi o dźwięk.. jest bardzo realistyczny! A to znaczy tyle, że po 10 sekundach albo go wyłączymy albo oszalejemy w wirze motocyklowych odgłosów. Gra jest czytelna, przejrzysta i przyjemna dla oka.

Gdyby gra nie polegała tylko na zdobyciu jak największej liczy punktów a posiadała poziomy trudności, zadania do wykonania byłaby nieco ciekawsza.

Ocena : 6/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button