Kupony McDonalds – promocje dla wielbicieli hamburgerów

8fe47460-14cd-41a1-8ced-863ffddf7b31Częste odwiedzanie McDonalds’a lub innych lokali sieci fast food, może bardzo niekorzystnie wpłynąć na grubość naszego portfela. Są jednak dobre sposoby by się najeść i dodatkowo zaoszczędzić. Kupony!

Bartek B stworzył aplikację wspaniale ocenianą i komentowaną przez użytkowników Windows’a Phone. Czym sobie na to zasłużył?

Kupny McDonalds jak sama nazwa wskazuje nie są niczym innym jak aktualnym zbiorem kuponów, które obowiązują w sieci McDonald. Są to dane produkty bądź całe zestawy, które możemy złapać po bardzo okazyjnej cenie, jeśli tylko posiadamy odpowiedni kuponik. Wystarczy tylko włączyć swoją aplikację, pokazać ją miłej ekspedientce i to wszystko! Tańsze hamburgery i frytki są nasze!

Aplikacja samoistnie aktualizuje się przy każdej nowej ofercie, dlatego nie trzeba martwić się, ze posiadamy stare i nieważne kupony. Zazwyczaj lista produktów zawiera ok. 25 promocyjnych zestawów. W powiększeniu są one bardzo czytelne, znamy dokładną ilość i cenę. Niestety, aplikacja póki co jest skupiona tylko na ofertach z kuponami i nie posiada informacji o innych obowiązujących promocjach. Autor jednak nie wyklucza iż w przyszłości aplikacja nie będzie wzbogacona o takie dodatki. Taki dodatek na telefon jest zdecydowanie lepszy od papierowych kuponików, ponieważ nasze zniżki są wielkokrotnego użytku.

Aplikacja jest wykonana bardzo prosto i czytelnie. Nie ma w niej praktycznie niczego innego jak listy kuponów. Dla dociekliwych użytkowników jest możliwość zajrzenia w „najczęściej zadawane pytania”

Wielki plus dla Pana producenta za nowoczesny pomysł i dobre wykonanie! Ludzie nie muszą się już martwić oto czy dotrą do nich promocyjne kupony. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację i zawsze będę w naszej kieszeni!

Ocena końcowa : 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button