Beard Salon – męski zarost w roli głównej

Beard Salon to z pewnością gra dla dzieci. Nie wiem do końca jaki sens ma tworzenie aplikacji, w których małe dziewczynki golą męski zarost, ale najwidoczniej twórcy aplikacji sądzą, że jest to dobry krok w stronę edukacji. Czy na pewno potrzebny? Niekoniecznie. Wydaje mi się, że tego typu gry nie powinny znaleźć się w dziecięcym urządzeniu.

Zadaniem gracza w Beard Salon jest wypieszczenie męskiej twarzy do granic możliwości. Prowadzimy salon, w którym obsługujemy jedynie mężczyzn. Przychodzą do nas zarośnięci faceci z brodami świętego mikołaja, wąsami po uszy, i innymi typami zarostów.My decydujemy w jaki sposób zaopiekujemy się klientem.

Do dyspozycji fryzjerki oddano suszarkę, prostownicę, lokówkę, maszynkę do golenia, grzebień, ręcznik, prysznic, oraz płyn ma porost włosów. Jeżeli chcemy ogolić klienta na zero – wystarczy użyć maszynki do golenia i sprawa jest załatwiona. Jeśli natomiast mamy ochotę na bardziej bujną ,,fryzurę”, możemy zwiększyć zarost, podkręcić go w dowolnych miejscach, zmienić jego kolor, a następnie zrobić zdjęcie ,,gotowemu” delikwentowi.

Na koniec mamy szansę udekorować mężczyznę okularami, serduszkami, lub własnym rysunkiem (do dyspozycji mamy również ołówek), dzięki czemu efekt naszej pracy może zostać zapisany, bądź wysłany do ciekawskich koleżanek.

Mnie osobiście aplikacja się nie podoba. Wolałabym, żeby moje dzieci nie miały okazji pieszczenia męskiej twarzy w wieku przedszkolnym.

Pobierz Beard Salon za darmo w AppStore,

Ocena appsblog.pl: 2/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button