Bouncy! Trampoline – skaczący króliczek

Macie ochotę na śmieszną gierkę, w której wcielacie się w postać słodkiego, czerwonego króliczka uczącego się skakać na trampolinie? Bouncy! Trampoline to świetna propozycja dla osób, które chcą pograć w nieskomplikowaną grę, umilająca zimne wieczory. Opisywana produkcja może nie nadaje się na wielogodzinne ślęczenie nad ekranem jabłuszkowego urządzenia, jednak z pewnością sprawi, że odstresujecie się po ciężkim dniu.

Jak już wspominałam – głównym bohaterem Bouncy! Trampoline jest króliczek. Nasze zadanie polega na pomaganiu mu w podskokach na trampolinie, dzięki czemu zwierzak może spełnić swoje marzenie w skoku na jak najwyższą wysokość. W późniejszych etapach twórcy aplikacji dodali możliwość robienia przeróżnych tricków w powietrzu, które umożliwiają nam uzyskanie wyższego pułapu punktowego.

Sterowanie królikiem jest bardzo proste. Producenci dali użytkownikom możliwość wyboru: albo dotykamy ekranu, kiedy maluch ma odbić się od trampoliny, albo przesuwamy palcem po ekranie, w celu wybicia. Pierwszy sposób jest oczywiście prostszy – drugi wymaga więcej wyczucia. W każdej chwili mamy szansę na sprawdzenie swoich osiągnięć w tabelach statystycznych.

Od strony graficznej i dźwiękowej Bouncy! Trampoline nie robi największego wrażenia, ale w tego rodzaju grach to nie jest najważniejsze. Mamy zapewnioną zabawę na dobrych kilka minut, po czym odkładamy urządzenie i oddajemy się domowym obowiązkom. Taka mobilna, kibelkowa gra zręcznościowa.

Pobierz Bouncy! Trampoline za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button