Kraków na Majówkę – aplikacja dla każdego nowoczesnego turysty

W naszym porannym wpisie przedstawiliśmy Wam program nawigacyjny, który przydać się powinien każdemu, kto samochodem wybiera się na majówkę do obcego dla siebie miejsca. Nikt przecież jednak nie spędza długiego weekendu tylko i wyłącznie za kierownicą, dlatego warto też napisać najważniejsze cechy bardzo ciekawej aplikacji „Kraków na Majówkę”. Kto wie, może właśnie dzięki temu programowi zmienicie nieco swoje plany i postanowicie któregoś ciepłego dnia odwiedzić byłą stolicę naszego kraju?

Jak nietrudno się domyślić, program opisywany przez nas w tym wpisie jest swego rodzaju mobilnym przewodnikiem, dzięki któremu nie sposób ominąć jakąkolwiek atrakcję Krakowa i jego najbliższych okolic.

„Kraków na Majówkę” nie imponuje oprawą graficzną, lecz na pewno każdy z Was znajdzie w nim wszystko, czego potrzebuje: od konkretnych tras turystycznych zaczynając, a kończąc na informacjach o cenach biletów w interesujących nas muzeach i innych ośrodkach kultury.

To, co szczególnie może podobać się w aplikacji od wydawnictwa Helion, to fakt, iż do pełnego działania nie wymaga on połączenia z internetem. Nie będziecie więc musieli chodzić tylko do takich miejsc, w których dostępna jest sieć bezprzewodowa, a to z pewnością duży atut programu.

Z racji tego, że program przygotowany jest dla turystów, „Kraków na Majówkę” umożliwia nam wykorzystywanie GPS-a, dzięki któremu możemy dotrzeć do wybranego przez nas miejsca bez względu na to, gdzie obecnie się znajdujemy.

Oczywiście w opisywanej przez nas aplikacji nie zabrakło też zdjęć wybranych atrakcji turystycznych, informacji o komunikacji miejskiej oraz adresów wybranych hoteli i restauracji.

Jeżeli więc masz w planach wybrać się na majówkę do Krakowa, to odsyłamy Cię do Google Play, gdzie można pobrać mobilny przewodnik „Kraków na Majówkę” zupełnie za darmo!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button