8tracks – odkryj nową muzykę

Dla wielu osób muzyka to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu. Teraz już prawie każdy młody człowiek jadąc choćby komunikacją miejską słucha muzyki. To dlatego, że większość z nich ma odtwarzacze mp3 czy telefony z możliwością odtwarzania plików MP3. Skoro nie chcemy się nudzić tym co słuchamy, to musimy stale odkrywać coś, co będzie nam towarzyszyło w różnych miejscach.

Bardzo ciekawą aplikacją, do tego typu rzeczy jest 8tracks, który jest w sumie tylko interfejsem dla całego serwisu, który znajdziemy pod adresem 8tracks.com. Za jej pomocą możemy słuchać playlist, które zostały wcześniej przygotowane przez innych użytkowników. Sami również możemy tworzyć takowe i udostępniać je innym. Okazało się, że był to naprawdę dobry pomysł i na 8tracks możemy znaleźć ogromną ilość playlist. W jaki sposób zadbano o legalność? Nie wiadomo, lecz można wgrywać własne pliki mp3. Z powodów właśnie legalności możemy przewinąć do kolejnego utworu tylko 3 razy w ciągu godziny. Niestety – aplikacja na telefon pozwala nam tylko i wyłącznie na odsłuch przygotowanych wcześniej playlist. Możemy je przeglądać przez tagi, popularność, do tego dodawać do ulubionych itp. Niesamowicie przydatną rzeczą jest opcja scrobblowania do last.fm, z którego to korzysta również sporo osób.

Jeśli chodzi o jakość playlist, które tam znajdziemy, to można szczerze powiedzieć, że jest tam ogromna ilość wszystkiego, dla wszystkich. Każdy znajdzie coś odpowiedniego do siebie. Poczynając od metalu, a kończąc na chilloucie. Do tego każda play lista jest otamowana np. do nauki, elektryzujaca, więc to też pozwala nam na jeszcze dokładniejsze poszukiwania. Wśród muzyki z 8tracks można znaleźć perełki, niesamowite utwory, które na pewno zagoszczą w naszym telefonie, czy odtwarzaczu na dłużej. Do obsługi bardzo przydatne jest konto.

Aplikacja za darmo w Google Play oraz App Store.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button