Wallpapers for iOS 8 – może mała zmiana tapety?

Co powiecie na małą zmianę obicia Waszych jabłuszkowych wnętrz? Wallpapers for iOS 8 to aplikacja przeznaczona dla użytkowników systemu iOS, którzy lubią bez przerwy coś zmieniać. Ilość obrazków dostępnych w narzędziu przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Wymienianie kategorii jakie znajdziemy w produkcji jest bezsensowna, bo zajęłaby mi cały wpis.

loo

Przedstawię tylko kilka podstawowych, moim zdaniem najciekawszych zakładek tematycznych: dom, hot, miasto, bajki, 3D, góry, kreatywne, rośliny, kolorowe, scenerie, zwierzęta i tysiące innych. W aplikacji znajdziemy przede wszystkim zdjęcia przeznaczone na najnowsze iPhone’y – nie urąga to jednak poprzednim modelom (4s, czy 5). Na nich tapety wyglądają równie dobrze.

Wyszukiwanie poszczególnych skórek jest banalne, bo polega na wklikaniu konkretnego hasa do wyszukiwarki. Dodatkowo autorzy aplikacji zadbali o to, by użytkownicy mogli zaznaczać ulubione fotki. Do tego służy wszędobylska ikonka gwiazdki. By nie zapychać sobie nadmiernie pamięci, wystarczy się nią posłużyć.

Czasem się zdarza, że widzieliśmy coś ileś stron temu i nie mamy chęci ani czasu na przeszukiwanie ponownie całej sieci. W takim przypadku może przydać się zakładka ,,historia”. Znajdziemy w niej niedawno oglądane tapety.

looo

Cóż – w aplikacji jest chyba wszystko. Jeżeli szukacie świetnego programu z tapetami, czy skórkami, z pewnością będziecie zachwyceni opisywanym narzędziem. Jego zaplecze jest tak ogromne, że nawet najbardziej wytrawne gusta będą zaspokojone ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button