Talking Putin – gadający przywódca Rosji na iOS’a i Androida

Władimir Putin od dłuższego czasu jest na językach wszystkich. Co powiecie na to, by odwrócić rolę? Byście to Wy byli na jego języku? Talking Putin to aplikacja, w której możecie pogadać sobie z wirtualnym przywódcą Rosji. Nie da się ukryć, że podobieństwo jest bardzo wyraźne do autentycznej postaci. Co prawda głos nie brzmi tak dostojnie i wrogo (prędzej piskliwie), lecz i tak można mieć niezły ubaw.

put

Co potrafi wirtualny Władimir? Przede wszystkim za wszelkie kuksańce w jego stronę, obrywa się naszemu wyświetlaczowi. Piącha, jaką wymierza Putin w naszą stronę jest wyjątkowo wielka i potężna. Dodatkowo widnieje na niej złoty sygnet symbolizujący bogactwo przywódcy.

Wśród mini-gierek znajdziemy taką, w której Władimir Putin zostaje przebrany za karatekę i w zaciszu własnej toalety rozwala głowy wszelkich terrorystów. Oczywiście nie obędzie się bez naszej pomocy. W trakcie zabawy zbieram pieniążki za które możemy kupować kolejne gry.

Czy warto pobrać apkę na swojego smartfona? To zależy. Mnie na przykład zupełnie nie jest potrzebna do szczęścia. Zagorzali fani Putina mogą ją mieć, jako wirtualną figurkę swojego bohatera. Osoby patrzące mniej przychylnie na idola Rosjan mają okazję na wyżycie się na postaci.

Dość zabawną funkcją głównego bohatera jest taniec. Dotykając jego nóg, wprawiamy całe ciało w ruch. Jak sądzicie, co jakiego utworu Putin przebiera nóżkami? Oczywiście do pieśni ludowej o nazwie ,,Kalinka”.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button