Lara Croft zawitała do Google Play z blisko dwuletnim opóźnieniem

Kolejne studio produkujące gry zakpiło sobie nieco z użytkowników Androida. Po tym, jak EA Sports opublikowało w Google Play Tiger Woods PGA Tour 12 z blisko rocznym opóźnieniem, przyszła kolej na kolejną „nowość” – tym razem od ekipy Square Enix, która postanowiła pobić rekord wszech czasów i opublikowała swoją grę „Lara Croft: Guardian of Light” z poślizgiem wynoszącym…prawie dwa lata.

Nasi Czytelnicy, którzy posiadają telefony z system iOS dawno już pewnie zapomnieli, że kiedyś mieli okazję pograć w „Lara Croft: Guardian of Light”  na swoim sprzęcie. I nic w tym dziwnego, w końcu gra ta pojawiała się w AppStore w grudniu 2010 roku, a więc już stosunkowo bardzo dawno temu (patrząc na to, jak w tym czasie rozwijał się rynek mobilny).

Nietrudno jest znaleźć przyczynę nasilającej się ostatnio ignorancji Androida, którą fundują deweloperzy. Każdy przecież wie, że Androidowy rynek jest pełen pirackich produkcji. Nie wydaje nam się jednak, że zwlekanie z premierą gry prawie dwa lata może w jakichś sposób polepszyć sytuację. W końcu jak ktoś będzie chciał aplikację pobrać nielegalnie, to i tak to zrobi, natomiast uczciwy fan gier niekoniecznie będzie chciał grać w coś, co iOS-owcy mieli już dwa lata temu.

Wszyscy z Was znają zapewne panią Larę Croft, tak więc nie trzeba jej zbytnio przedstawiać. Nie zaszkodzi natomiast wspomnieć nieco o samej grze „Guardian of Light”.

W produkcie studia Square Enix gracz zostaje przeniesiony do Ameryki Południowej, gdzie będzie musiał poradzić sobie z licznymi przeszkodami, a także – rzecz jasna – wrogami. Cała rozgrywka usytuowana jest w ładnie wyglądającym trójwymiarowym świecie, a to oznacza, że na grafikę w produkcie z najbardziej znaną archeolog  narzekać raczej nie powinniście.

Wydaje nam się, iż zadowoleni też będziecie ze sporej ilości zadań do wykonania oraz możliwości ulepszania ekwipunku bohaterki gry. A gdy dodamy jeszcze do tego fakt, iż produkcję z tego wpisu możecie pobrać z Google Play za nieco ponad 5 złotych, raczej nie będziecie się już dłużej zastanawiać nad pobraniem „Lara Croft: Guardian of Light” .

PS. Znaleźliśmy też link do Lary Croft dla zaspanych użytkowników iOS-a – KLIK!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button