KNACK’s Quest – nowa gra match-3, zapowiadająca PS4

Firma SONY udostępniła niedawno filmik, na którym prezentowane są możliwości konsoli Playstation 4 wraz z grą KNACK. Z tej okazji wydano także promocyjną grę na urządzenia mobilne z iOS-em, która – wbrew pierwszym przypuszczeniom – nie jest jedynie tandetną „reklamówką” pozbawioną fabuły.

Główny bohater gry KNACK’s Quest jest na pierwszy rzut oka złowieszczo wyglądającym robotem zrobionym ze złota. Jeżeli oczyma wyobraźni widzicie już niezliczone plansze do przejścia, bonusy do odblokowania i osiągnięcia do wykonania – stop! Opisywana gra to nic innego jak kolejna logiczna produkcja typu match-3, w której naszym zadaniem jest łączenie ze sobą takich samych elementów.

Jak to zwykle bywa w tego typu apkach, w KNACK’s Quest przychodzi nam łączyć co najmniej trzy symbole wyglądające tak samo. Robimy to wszystko po to, by KNACK rósł w oczach i byśmy mogli przejść do kolejnego etapu. Wbrew pozorom, rozgrywka nie jest nudna. Jeżeli lubicie gry logiczne powinniście być zadowoleni.

Oprawa graficzna gry KNACK’s Quest – jak przystało na produkcję SONY – wygląda naprawdę bardzo dobrze. Szczerze powiedziawszy, jest to jedna z lepszych gier match-3, w jaką przyszło mi grać. I mimo że nie planowałem kupować Playstation 4 i wciąż nie planuję, będę z niecierpliwością czekał na kolejne nowinki dotyczące KNACK-a i jego wirtualnego świata.

KNACK’s Quest do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button