Release The Ninja – uwolnić wojownika!

Wojownicy ninja potrafią pomóc w wielu trudnych sytuacjach, dlatego warto mieć w nich przyjaciół. Jeżeli do tej pory jeszcze żadnemu z tajemniczych walczaków nie wyświadczyliście przysługi, macie szansę, by to zmienić – wystarczy, że pobierzecie na swojego iPhone’a platformówkę o nazwie Release The Ninja.

Główny bohater gry Release The Ninja to tytułowy wojownik ninja, który został wpędzony do klatki. Pewnego dnia postanawia uciec z sekretnego więzienia, a my – jako gracze – mamy mu w tym pomóc. Ostrzegam, że zadanie to wcale do prostych nie należy. Jeżeli jednak nie boicie się wyzwań i łatwo się nie poddajecie – powinniście dać radę.

Do przejścia mamy w opisywanym tytule 60 wymagających poziomów. W każdym z nich przychodzi nam skakać, omijać przeszkody i, rzecz jasna, pokonywać wrogów. Ukończony level podsumowany jest ilością szurikenów. Aby zdobyć ich maksymalną liczbę, należy zwracać uwagę na czas przejścia poziomu i liczbę zabitych wrogów.

Autorzy Release The Ninja przygotowali dla nas mnóstwo dodatków i power-upów, dzięki którym możemy skuteczniej rozprawiać się z przeciwnikami, a także nieco urozmaicić sobie grę. Zakupów dokonujemy wirtualną walutę. Tę można zdobyć na wiele sposób, na przykład, wchodząc codziennie do gry.

Release The Ninja to gra darmowa, która nie dość, że potrafi nieźle poprawić humor, to jeszcze pozwala zabić nudę przez naprawdę spory czas. Nie muszę chyba więc pisać, iż uważam, że warto pobrać tę produkcję i bawić się nią przez długi czas!

Release The Ninja do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button