Astro Boy Dash – jogging kosmicznego chłopca

Astro Boy był niegdyś jednym z najbardziej znanych bohaterów kreskówek i komiksów. Pamiętam, że jakiś czas temu powstał nawet film pełnometrażowy na jego temat. Jeżeli darzycie sentymentem tę postać, z pewnością nie będziecie długo zastanawiać się nad pobraniem gry o nazwie Astro Boy Dash.

W grze Astro Boy Dash wcielamy się w tytułowego chłopca, który jest ścigany przez doktorka. Wszystko, co musimy robić w tej produkcji, to biegać przed siebie i omijać wszelakie przeszkody. Najprościej rzecz ujmując, jest to kolejny na rynku runner, który wprawdzie nic wielkiego nie wnosi, ale całkiem miło spędza się  nim czas.

W trakcie naszego wirtualnego joggingu Astro Boy’em zbieramy monety. Pozwalają nam one na ulepszanie naszej postaci. Ulepszeń jest całe mnóstwo – niektóre pozwalają na szybsze bieganie, inne efektywniejsze zbieranie monet. Wszystko to jednak dopiero po zdobyciu odpowiedniego power-upu.

Sporą zaletą Astro Boy Dash jest pokaźna ilość osiągnięć do wykonania. Dzięki nim przyspieszamy nasz mnożnik punktów, a więc co za tym idzie – mamy szansę na osiąganie jeszcze lepszych wyników. Bardzo dobrze, że autorzy gry pokusili się o stworzenie czegoś takiego. Nie dopada nas wtedy nuda i nie mamy wrażenia, że gra jest strasznie monotonna.

Audiowizualnie Astro Boy Dash prezentuje się nie najgorzej. Wirtualny świat wygląda komiksowo, a dźwięki towarzyszące nam w trakcie przygody potrafią umilić czas spędzony nad grą.

Astro Boy Dash do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button