AndroidDarmoweGry na Androida

Plumber Crack – trafianie do „rowka” hydraulika

Widziałem już wiele gier, w których trzeba było udowodnić swoją celność. Ani razu jednak takiej jak Plumber Crack. Zazwyczaj bowiem chodziło o trafianie piłką do kosza, strzałą łuczniczą do tarczy, a w opisywanej tutaj grze będziemy musieli skierować odpowiednią rzecz do… „rowka” hydraulika.

rowek

Tak jak wspomniałem we wstępie, nasze główne zadanie w Plumber Crack polega na skierowaniu kostek lodu (i nie tylko!) do hydraulika naprawiającego rury. Autorom opisywanego tytułu poczucia humoru nie można odmówić. Muszę jednak przyznać, że wbrew początkowym przypuszczeniom, apka od studia Fluik potrafi zająć nieco czasu.

Do naszej dyspozycji oddano trzy tryby gry: Arcade, Sharpshooter i Time Challenge. W każdym z nich głównym bohaterem może być albo gruby i tłusty Norm, albo dużo szczuplejsza Betty. Początkowo wspomniane postaci wyglądają dość standardowo. Z biegiem czasu można jednak zmieniać ich ubrania. Wszystko to, oczywiście, dzięki wirtualnej walucie zbieranej podczas każdej rundy.

rowek1

Plumber Crack to także globalny ranking wyników oraz system osiągnięć. Ten drugi składa się z ponad 50 zadań, z których wiele należy do dość wymagających. Jeżeli więc zależy Wam na czymś więcej, niż tylko kilku minutach gry, również powinniście być usatysfakcjonowani.

A co z grafiką? Cóż, tutaj – niestety – mogło być lepiej. Wirtualna kuchnia czy biuro nie prezentują się najgorzej, ale nie zmienia to faktu, że jak na dzisiejsze standardy nie są żadną rewelacją.

Plumber Crack do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close