Jump Out – zręcznościowo-logiczna gra od Avallon Alliance

Jeżeli Twoja kobieta bądź dziecko brzydzi się robaków, owadów czy innych podobnych tworów natury, to z pewnością zmieni zdanie, gdy zobaczy „Jump Out” – sympatyczną grę, którą na całym świecie pobrano już ponad milion razy.

Jump Out posiada z pozoru bardzo proste zasady, bowiem naszym zadaniem jest w niej po prostu doprowadzenie robaczków do wyjścia oznaczonego strzałką. W jaki sposób realizujemy cel? Otóż nasi bohaterowie trzymają się swego rodzaju kręcących się zębatych kół, a my musimy w taki momencie dotknąć ekranu, by robak wylądował we właściwym miejscu.

W sumie w opisywanej przez nas grze do przejścia jest spora ilość plansz, bo około 60, a więc śmiało można napisać, że nie będziecie mieli ochoty odinstalować produkcji Avallon Alliance dopóki nie zdołacie przebrnąć przez przynajmniej część dostępnych leveli.

To, co najbardziej przykuło naszą uwagę w grze „Jump Out”, to bez wątpienia bardzo starannie przygotowana oprawa graficzna, która jest bardzo przyjemna dla oka i sprawia, że używa się aplikacji jeszcze przyjemniej.

Do atutów tworu studia Avallon Alliance zaliczyć też na pewno trzeba fakt, że posiada on niespotykane i ciekawe efekty dźwiękowe. Głosy, jakie wydają z siebie sterowane przez nas robaczki brzmią naprawdę sympatycznie, dzięki czemu nasze główne postaci można polubić już od pierwszego uruchomienia gry.

A skoro już jesteśmy przy temacie najważniejszych stworzonek w grze „Jump Out”, to trzeba napisać, że programiści z Avallon Alliance stworzyli kilka rodzajów robaczków, z czego każdy charakteryzuje się czymś innym (np. dżdżownica potrafi unosić się na bańce mydlanej).

Na koniec jeszcze jedna bardzo ważna informacja – Jump Out można pobrać z AppStore za 0,79 €. Gdybyście wciąż jednak nie byli przekonani do gry opisywanej przez nas w tym wpisie,  to zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button