Burn It All – podpalaj wszystko, co widzisz na ekranie

Rzadko się zdarza, żeby już sam tytuł jakiejś produkcji był w stanie powiedzieć na czym dokładnie polega gra. W AppStore dostępna jest jednak aplikacja, w której niemal od razu wiadomo, o co chodzi. Mowa tu dość ciekawej grze  „Burn it All” stworzonej przez znane studio Bulkypix.

Jak nietrudno się domyślić, w opisywanej przez nas produkcji mamy do wykonania jedno zadanie: musimy spalić wszystko, co znajduje się naszym ekranie.

Oczywiście, jak to zwykle bywa, wszystko brzmi banalnie, jednak gra w „Burn it All” wcale taka nie jest. Wprawdzie w pierwszych planszach nie trzeba się namęczyć, by zrealizować cel, jednak im więcej poziomów będziemy już mieli za sobą, tym trudniej będzie przejść do kolejnego.

Początkowo bowiem do spalenia mamy jednie kilka prostych lin. Później dochodzą bardziej skomplikowane konstrukcje, a nawet żywe zwierzęta, co na pewno nie do końca spodoba się wszystkim naszym Czytelnikom.

Co w takim razie jest takiego trudnego w podpalaniu wszystkiego, co nas otacza? W przejściu danego levelu przeszkadza nam chociażby najgorszy „wróg” ognia, czyli woda. Poza tym na wykonanie zadania nie mamy nieograniczonej ilości czasu, tak więc nie możemy bezmyślnie podpalać lin i liczyć na to, że za którymś razem nam się uda awansować na kolejny poziom.

Z racji tego, że  autorzy „Burn it All” zafundowali nam aż 125 plansz, nie trzeba nikogo zbytnio przekonywać, że opisywana przez nas gra to bardzo dobra propozycja dla każdego, kto szuka aplikacji, która zajmie mu sporo czasu.

Warto również napisać, że w produkcji stworzonej przez studio Bulkypix istnieje możliwość zapisania wyników na specjalnej tablicy osiągnięć, która dostępna jest dla graczy z całego świata.

Pisząc o „Burn it All” nie można też na pewno narzekać na jego cenę. W AppStore tę grę można bowiem kupić już za jedyne 0,79 €, czyli stosunkowo mało, patrząc na rynek gier na iOS-a.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button