Blocks Hurt – dziwne stworzenia zbliżają się do Ciebie…powstrzymaj je!

Nie jesteśmy do końca pewni, ale wydaje nam się, że gier takich, jak „Blocks Hurt” jeszcze nie było w AppStore, a już na pewno nie opisywaliśmy żadnej z nich na łamach naszego blogu. Produkcja, którą stworzył Luca Giusti to bowiem niecodzienne połączenie gry logicznej z popularnym w ostatnim czasie typem tower defense. Jeżeli więc chcecie zagrać w coś zupełnie innego niż reszta gier w sklepie internetowym firmy Apple, to bez wątpienia powinniście przeczytać ten wpis.

„Blocks Hurt” – jak już wspomnieliśmy we wstępie – jest grą stworzoną przez jedną osobę, a to oznacza, że nie jest ona pozbawiona wad.

Mimo wszystko sam pomysł na nią jest dość oryginalny, a jeśli dodamy do tego bardzo dobre recenzje w AppStore, to dojdziemy do wniosku, że warto się opisywaną przez nas produkcją zainteresować. Tym bardziej, że nie należy ona do najdroższych w sieci, natomiast potrafi zapewnić rozrywkę na kilkadziesiąt dobrych minut.

Przy pierwszym uruchomieniu gry musimy przejść przez swego rodzaju samouczek, który pozwala nam zaznajomić się z regułami gry. Jeśli zdecydujecie się pobrać „Blocks Hurt”, to poznacie szczegóły zabawy, jednak my wytłumaczymy wszystko bardzo ogólnie.

W grze chodzi bowiem o to, by układać znajdujące się na górze ekranu klocki w rzędy (gry logiczne typu Match 3), a tym samym bronić się przed zbliżającymi się do nas dziwnymi stworami (zobacz: filmik).

W sumie do przejścia jest 90 leveli z rozmieszczonymi pięcioma bossami. Widzimy więc, że opisywana przez nas aplikacja potrafi nas zająć na kilka dobrych godzin. Niestety, nie każdemu przypadnie ona do gustu, bo po pewnym czasie Blocks Hurt robi się po prostu dosyć monotonne, a więc trzeba być prawdziwym fanem gier podobnego typu, by przebrnąć do samego końca.

Do plusów produktu stworzonego przez Lucę Giustiego na pewno zaliczyć trzeba bardzo dobrą oprawę dźwiękową oraz fakt, że w Blocks Hurt mogą grać również posiadacze starszych iPhone’ów.

Również cena gry nie jest wysoka, gdyż w AppStore wynosi ona zaledwie $0.99. Jeżeli więc szukacie czegoś na zabicie czasu, z czystym sumieniem możemy Wam polecić Blocks Hurt.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button