FIFA Official App – bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Brazylii

Jeżeli śledzicie Mistrzostwa Świata rozgrywane w Brazylii (a wierzę w to, że tak jest), to z pewnością przyda Wam się oficjalna aplikacja Mundialu – FIFA Official App, wydana przez Fifa. Dzięki niej będziecie na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na murawie i poza nią.

Za pomocą kilku bardzo intuicyjnych przycisków, będziecie w stanie przemieszczać się między kolejnymi zakładkami. Transmisje z meczów są wyjątkowo ciekawie pomyślane. Początkowo wybieramy drużynę, której kibicujemy. Aplikacja jest na tyle inteligentna, że wychwytuje wszystkie newsy na temat teamu i sygnalizuje wszystkie zdarzenia na naszym ekranie, bądź w ustawionych powiadomieniach.

Dla każdej drużyny przygotowano oddzielny dział, w którym możemy zaznajomić się z zawodnikami, ich osiągnięciami, oraz statystykami z poszczególnych spotkań.

Jedną z najciekawszych opcji aplikacji są tekstowe relacje live, dzięki którym nie będąc przed ekranem telewizora, jesteśmy w stanie być przynajmniej duchowo ze swoimi ulubieńcami. W każdej chwili możemy sprawdzić dokładne dane na temat kar, goli, oraz innych dość ważnych wydarzeń, z którymi spotykamy się podczas klasycznych meczów. Na specjalną relację zasłużył piłkarz reprezentacji Brazylii, który jako pierwszy w historii strzelił samobója, jako pierwszą bramkę otwierającą Mundial :)

Mimo, że relacje są pisane w języku angielskim, bez problemu poradzą sobie z nimi osoby, które z angielskim są na bakier. Wiąże się to z faktem przeglądania zdjęć, sprawdzaniem składów drużyn, oraz monitorowania wyników w poszczególnych minutach.

Podczas meczów na bieżąco możemy sprawdzać statystyki drużyn biorących udział w danym spotkaniu. Możemy się dowiedzieć takich rzeczy, jak między innymi: ilość żółtych kartek, ilość strzałów do bramek, liczbę fauli oraz inne.

Autorzy aplikacji poza informowaniem kibiców o wszystkim, co dzieje się na Mundialu, postawili także na fajne funkcje społecznościowe. W trakcie spotkania możemy głosować na zawodnika meczu, obstawiać drużyny na wirtualnym stadionie, a nawet rozmawiać z ludźmi z całego świata online. By tego dokonać, musimy posiadać konto na Twitterze.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button