Tomb Run – podróbka Temple Run po raz n-ty

Jeżeli nie odstraszył Was już sam tytuł tego wpisu, to prawdopodobnie należycie do fanów Temple Run. A skoro tak jest, to może gra o nazwie Tomb Run przypadnie Wam do gustu i nie będziecie się specjalnie na nią wściekać.

Opisywana w tym wpisie gra to kolejna podróbka znanego i cenionego przez wielu graczy na całym świecie Temple Run. Jak się pewnie domyślacie, cała zabawa polega tutaj na bieganiu przed siebie, zbieraniu monet, unikaniu ruchomych i nieruchomych przeszkód. Wszystko to robimy, oczywiście, dlatego, że goni nas straszliwy potwór, który nie przestanie nas gonić, nawet jeśli będziemy „pykać” w grę bez przerwy przez kilka ładnych godzin.

W grze mamy do dyspozycji kilku głównych bohaterów. Na samym początku odblokowanego mamy tylko jednego. Po zebraniu odpowiedniej ilości „błyskotek” możemy dokupić kolejnych albo wydać je na co innego, to jest różnego rodzaju power upy ułatwiające grę.

tomb1

W Tomb Run na próżno szukać elementów, które wyróżniałyby ją od innych produkcji tego typu. Nie mamy tutaj trybu wieloosobowego czy chociażby rankingu globalnego. Jest tylko kącik ze statystykami, w którym możemy sprawdzić swoje najlepsze wyniki.

Co do oprawy audiowizualnej aplikacji mam bardzo mieszane uczucia. Bo choć widziałem dużo gorzej wyglądające gry, to z drugiej strony jest to niemal to samo co Temple Run. Ciężko jest więc ocenić pracę zespołu, który stworzył Tomb Run.

Tomb Run za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 3/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button