Tattoo Boutique – Miami Ink? No chyba nie…

Jeżeli marzyliście kiedyś o tym, by być jak ludzie z Miami Ink, mamy dla Was ciekawą propozycję. Gra o nazwie Tattoo Boutique pozwoli Wam otworzyć własne, wirtualne studio tatuażu i tatuować ludzi w taki sposób, jaki tylko będziecie chcieli. Co Wy na to?

Jak wspomniałem we wstępie. W Tattoo Boutique naszym zadaniem jest zarządzanie studiem tatuażu. Nie jest to jednak kolejna gra strategiczna, w której dbamy o pieniądze i bardziej menedżerskie aspekty każdego biznesu. Tutaj chodzi przede wszystkim o samą pracę, a więc tatuowanie.

Do wyboru mamy czterech klientów. Trzy panie i jednego pana. Możemy im umieszczać tatuaże w kilku wybranych miejscach. Co ciekawe, nie tylko otrzymujemy możliwość robienia tatuaży z gotowych wzorów, lecz także istnieje możliwość zrobienia własnego.

Osoby interesujące się tatuowaniem w niniejszej produkcji raczej nie znajdą niczego ciekawego. Proces wykonywania „dziary” jest uproszczony do minimum. A szkoda, bo z procesu tego typu można by było zrobić naprawdę ciekawy i trudny do wykonania element gry.

Oprawa graficzna Tattoo Boutique nie powala na kolana. Gra wygląda podobnie jak większość gier przygotowanych dla dzieci. To, co powinno jest przesadnie przesłodzone. Reszta wygląda w miarę normalnie.

Grę oceniłbym na około 6, gdyby nie występujące w niej mikrotransakcje, które psują całą zabawę.

Tattoo Boutique za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button