Snoopy Coaster – pokieruj Coasterem w wesołym miasteczku

Czy jest na sali Czytelnik, który nie lubi wesołego miasteczka i śmie się do tego przyznać? W grze Snoopy Coaster wcielamy się w postać kierownika Coastera i odpowiadamy za bezpieczeństwo i dobrą zabawę pasażerów. To od nas zależy, w jakim humorze goście opuszczą obiekt. Jeżeli zafundujemy im zbyt hardcorowe doznania, z pewnością będą niezadowoleni z powodu problemów żołądkowych i nie odwiedzą naszego Rollera jeszcze raz.

Kierującym Coasterem jest Snoopy – to on siedzi na pierwszym miejscu i za naszym pośrednictwem dozuje przyjemności reszcie załogi. Każdy ,,wagon” składa się z kilku lub kilkunastu imprezowiczów, którzy mają chęć na dobrą zabawę. Sterowanie Snoopy Coasterem odbywa się za pomocą palców, a raczej jednego z nich.

Niektóre części torów są zniszczone, lub zupełnie urwane – musimy bacznie przyglądać się drodze, aby uchronić pasażerów przed katastrofą. Jeżeli zauważymy, że część toru jest złamana, musimy skierować Coaster w górę, poprzez przesunięcie palcem po ekranie, w celu wykonania skoku całego wagonu. Zdarza się, że napotykamy diabelskie koła na swojej trasie – poprzez narysowanie na ekranie okręgu, zapewniamy pasażerom dodatkowy fun.

Należy uważać, aby niezbyt długo kręcić się w wyżej opisanym kole, żeby nasi podopieczni nie narzekali na Snoopiego, a następnie na swoje problemy żołądkowe.Gra się bardzo przyjemnie – efekty dźwiękowe i wizualne są na dobrym poziomie, polecamy!

Pobierz Snoopy Coaster za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button