Walentynkowe promocje w AppStore

Już w najbliższy wtorek Walentynki, a więc popularne święto zakochanych. Cześć naszych Czytelników być może będzie miała z kim świętować, a część – nie. Każdy może jednak skorzystać z promocyjnych cen gier, które zostały w AppStore przygotowane specjalnie z myślą o zbliżającym się wielkimi krokami dniu czternastego lutego.

W internetowym sklepie firmy Apple do 14 lutego nie tylko można znaleźć gry w promocyjnych cenach, ale nawet niektóre z tytułów pobrać zupełnie za darmo.

Studio Godzilab postanowiło wszystkim zakochanym w grach udostępnić za „friko” dwa tytuły: sympatyczne  iBlast Moki oraz lubiane przez internautów StarDunk Gold. Poza tym zarządcy tej samej firmy przecenili kilka innych swoich aplikacji, między innymi różne wersje iBlast Moki 2 (wersja HD z prawie $5 do zaledwie $0.99).

Tylko do Walentynek za darmo można pobrać również pierwszy epizod gry Back to the Future. Oprócz tego Telltale Games zdecydowało się na przecenę pozostałych części swojej najpopularniejszej produkcji (z $6.99 na $0.99). Nie zapomnijmy też o wyprzedaży dość ciekawej gry Sam & Max Beyond Time and Space, którą do wtorku można kupić za niecałe $5 (wcześniej prawie $7).

Święto zakochanych najwidoczniej polubiła jakiś czas temu też znana na całym świecie Sega, która do wtorku sprzedaje za $2.99 Sonica CD oraz trzy części Super Monkey Ball (każda po $0.99).

Być może niektórych zainteresuje także informacja o przecenie innych ciekawych produkcji, takich jak chociażby Cut the Buttons (w chwili obecnej darmowa), Order & Chaos Online (z $6.99 na $0.99!) oraz Time of Heroes (z $2.99 na $0.99).

Koniec naszego wpisu postanowiliśmy natomiast poświęcić walentynkowej wyprzedaży przygotowanej przez Electronic Arts. EA Mobile zdecydowało się bowiem na przecenę kilku swoich hitów, na przykład, gry FIFA 12, kilku edycji The Sims oraz Monopoly.

Pozostaje nam życzyć szczęśliwego święta zakochanych spędzonego z ukochaną osobą i ukochanym…urządzeniem z iOS-em ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button