Ipla – oglądaj w telefonie swoje ulubione programy telewizyjne

Lubisz seriale i programy telewizyjne emitowane przez telewizję Polsat? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Cię aplikacja Ipla, dzięki której będziesz mógł oglądać wszystkie swoje ulubione programy wszędzie tam, gdzie tylko będziesz miał na to ochotę.

Program „Ipla” to nic innego jak mobilne centrum VOD, w którym za pomocą łącza internetowego możemy obejrzeć serial, ostatnie wydanie informacji czy też mecz swojej ukochanej drużyny.

Aplikacja udostępnia dla swoich użytkowników bardzo dużą ilość odcinków prawie każdego serialu emitowanego przez telewizję Polsat.

Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie, bez względu na to, czy lubi komedie, dramaty czy programy obyczajowe.

„Ipla” daje również dostęp do kanałów Polsatu, które można za pomocą programu oglądać na żywo. Opcja ta jest jednak dla niektórych programów dodatkowo płatna, a jej koszt uzależniony jest od tego na ile dni wykupimy dany abonament.

Fanów sportu w aplikacji przygotowanej przez Polsat powinna przede wszystkim zainteresować funkcja dająca możliwość oglądania transmisji bądź retransmisji z najważniejszych imprez sportowych.

Jedynym mankamentem w „Ipli” może być wyświetlanie reklam przed i niekiedy w trakcie oglądania filmu. Mimo wszystko program ten jest godny polecenia, szczególnie dla tych, którzy lubią programy emitowane w Polsacie.

Aplikacja jest bezpłatna. Można ją pobrać w AppStore bądź Android Markecie

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button