Filmaster – dla niezdecydowanych fanów dobrego kina

Zdarzyło Ci się kiedyś, że chciałeś obejrzeć jakiś film, lecz nie mogłeś się na nic zdecydować, bo nie pasował Ci aktor, aktorka albo po prostu sama fabuła wyświetlanych w kinach produkcji? Jeśli tak, to warto, byś przyjrzał się polskiej aplikacji Filmaster, która jest swego rodzaju indywidualnym doradcą filmowym.

Oficjalne narzędzie stworzone przez serwis Filmaster daje nam możliwość korzystania z kilku ciekawych funkcji, które powinny zainteresować każdego fana dobrego kina.

Pierwszą i bez wątpienia najważniejszą opcją programu jest „Oceniarka”. Służy ona, jak zresztą sugeruje sama nazwa, do oceniania oglądanych przez nas produkcji kinowych.

Gdy liczba ocenionych przez nas filmów wyniesie minimum piętnaście, narzędzie rozpocznie skanowanie naszego gustu i na podstawie swoich wyników zacznie rekomendować (opcja „Rekomendacje) filmy, które powinny nam się spodobać.

Jest to bez wątpienia bardzo ciekawa propozycja, szczególnie dla osób nielubiących marnować wiele czasu na poszukiwania dobrej dla nich produkcji kinowej.

Kolejną, ciekawą opcją oferowaną przez aplikację Filmaster jest sprawdzanie aktualnych repertuarów kin, które można wybrać z bogatej listy miast.

Oczywiście samo narzędzie Filmaster nie mogłoby funkcjonować bez możliwości opcji oferującej czytanie recenzji filmów oraz oglądanie przedpremierowych zwiastunów.

Warto również dodać, że aplikacja bardzo dobrze współpracuje z Facebookiem, dzięki czemu możemy wspólnie ze znajomymi umawiać się do miejscowego kina.

Filmaster to program bezpłatny. Można go pobrać z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button